جایزه ای برای بازنده ها
31 خرداد 1392 ، دیدگاه 0

این روزها غوغا سالاری در حال اوج گرفتن است و هرکسی قد علم میکند وسینه سپر که من بودم بز، بزکان و از هر اصلاح طلبی اصلاح طلب تر وسینه چاک تر .
نگرانی در دل دلسوزان واقعی نظام موج میزند و در کنار این شادی ها که خدایا باز هم افراطی ها در اکران دیگرنقش بازی میکنند .هرکسی حکم میگیرد که ما در ستاد دکتر روحانی آب پاش بو ده ام و آفتابه آورو باغچه بیل زده ایم.
هر جا قد علم میکنند و برایشان فرقی نمیکند که برای قد بلند کردن چه چیزی زیر پایشان باشد و به هر قیمتی میخواهند بر این اتوبوس سوار شود آنهم بدون بلیط.

رقیب به ریش ما میخندد و این عده معرکه گیرسر در آخور همدیگر.

شکوه 24 خرداد واین حماسه بزرگ با فعل خواستن مردم بصدا در آمد و بیگانه مات و مبهوت و در داخل هم یک عده فرصت طلب بدنبال رویای شیرین و مکدر کردن سیمای عده ای که سالها در انزوا وگوشه گیر بودند و به خاطر عشق به وطن خویش سکوت کردند.

برگزاری همایش ها و اعلام بود ونبود ها از تریبون این افراد که امروز تریبون بدست و صدای اصلاحات در مازندران شد ه اند کمی رنج آور وگلو گیر است.

کسالت و وانمود کردن به فضای شاد در دید آنانی که میدانند اضطراب در جامعه ملموس است و چشم های خود را به روی این التهاب بسته اند محسوس و هویدا است و این ویروسی است که هدفش بنیاد اصلاحات و جامعه مدنیت و مردم سالاری دینی است.

این ویروس کشنده و مهلک آور است .

در این مسیر از هر طیف وبا هردیدگاه سواراین اتوبوس شده اند و به جاده خاکی زده اند و چرخهای آن فقط شخم میکند و چیزی برای عمران و آبادنی نمیگذارد.

باید ترسید و انسان عاقل همیشه باید ترس را در کالبد خود داشته باشد زیرا عقل سلیم میگوید که دشمن لباس زیبا و معطر به تن پوشیده در حالیکه زیر این لباس فریبنده هیولای وحشتناک و دهشتناکی است که همه را میبلعد.

این افراد خلق و خوی انتقام گیری به خود گرفته اند وبا قلم نامرئی شروع به خط ونشان کشیده اند وتنها چیزی که به آن فکرنمیکنند شایسته سالاری وقدر شناسی از هر طیف و هرگروه است و فقط به کاسبی خود فکر میکنند زیرا همه آنها کاسب هستند.

سهم خواهی های و زیاده طلبی بنیان رشد وتعالی محور گرانه وتدبیر را نشانه گرفته است ولی این نشانه گرفته ها بدانند که اثر انگشت آنان به این راحتی ها پاک شدنی نیست و جایی در دولت تدبیر و امید نخواهند داشت.

در نامه اعمال آنان نه از اصول خبری است ونه از اصلاح .

شاید آنان خود را به خواب زده اند ولی قطعا خواب خرگوشی نیست بلکه خواب وخیالاتی است که در این غوغا سالاری برای خود دیده اند.

آنان بازنده ایی بیش نیستند و مطمئنا در آینده وقتی پست و مقامی نگیرند در ردیف اول صف مقابله با اصلاحات قرار میگیرند و.......

خدایا چنان کن سر انجام کار تو خشنود باشی ما رستگار

دیدگاه خودتان را ارسال کنید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

             

دیدگاه   0