تقدیم به قاسم مازندران
21 مرداد 1391 ، دیدگاه 0

در هر دوبار مسابقات 2007 و 2011 قرعه اش با رژیم صهیونیستی افتاد جدا از اینکه ایران این رژیم جعلی را به رسمیت نمی شناسد خود قاسم ذاتش دفاع از مظلوم است حالا هر کجا که میخواهد باشد فلسطین یا قلب اروپا ، بوسنی!

این شیر بچه ی مازنی که خون علوی در رگهایش جاری است خوب میداند که حریف هر چه هم قدر باشد نمی تواند بر او غالب شود. باید تصمیم بگیرد یا با اسرائیلی کشتی بگیرد و قهرمان بشود و یا انصراف بدهد و از دور رقابتها باز بماند
آنهم نه برای یک بار بلکه برای دو بار پیاپی!بعد از آنهمه تلاشها و سختیها ! میخواست نتیجه زحماتش را بگیرد اما انگار خدا داشت قاسم را امتحان میکرد قاسم یاد گرفته بود که فقط کشتی بگیرد و ضربه  فنی کردن حریف هم برایش کاری نداشت.
وقتی مادرش موقع تولد تربت حسین (ع) را به کامش ریخت و اسمش را قاسم  گذاشت باید فهمید که قاسم به یک ابتلا دچار می شود .آنهم ابتلایی که  بعد از اینهمه سال با تمرین های نفس گیر در میدان مبارزه  بخواهی روی تشک بروی و بعد حریفت کسی باشد که خون مظلوم ترین آدمها را به زمین می ریزد ومطمئنا هم اگر با این کشتی میگرفت پیروز میدان بود اما به رسمیت شناختش یعنی تایید بر ادامه جنایتهای رژیمی که برایش انسانیت معنا ندارد.
با معادلات قاسم جور در نیامد درشهری که به هزار سنگر لقب دارد دست در گردن کسی بیاندازد که با مکتب نام کوچه های شهرش که مزین به  هزار شهید است ،سنخیتی ندارد،به روی تشک نرفت و از دور رقابتها حذف شد.
اما حذفش پیش خدا پیروزی از یک امتحان بزرگ بود.خدا هم برای اینکه قاسم ازاین ابتلا سربلند بیرون آمد  کمتر از یک سال بدون آنکه قرار باشد به مسابقه ای برود او را به میدانی برای  مبارزه دعوت کرد تا چشم تمام جهانیان را خیره کند.
خدا جبران آن هر دوباری که قاسم به خاطرش،به روی تشک نرفت، او را در جهان مثل ستاره ای درخشاند آنچنان که هنوز جهانیان در شوک این قهرمانی هستند و  کسی را یارای وصف پیروزی این یل مازنی نیست.
قاسم حتی وقتی که زندگی براو تنگ گرفت به پیشنهاد کشور بیگانه که دست پرورده همان رژیمی که تشنه یک وجب خاک است ، دست رد زد و خاک ایران را به دستمزدهای میلیونی و جایزه های میلیاردی ترجیح داد .
تمام ما با سیاست اسلامی گره خورده ، ورزش ما هم جز سیاست اسلامی ماست.قاسم رضایی می توانست با آن حریف رژیم صهیونیستی کشتی بگیرد و بگوید ورزش ما را با سیاست کاری نیست اما چنین کاری نکرد.
سیاست اسلامی قاسم رضایی مانع شد تا با کسی به میدان برود که درقرآنی که شبهای احیا به سر می گیرد آمده است "قست قلوبکم من بعد ذلک فهی کالحجارة أو أشد قسوة" حال در شب احیا وعده خدا عملی شد و قدر قاسم رقم خورد آنچنان که  نام الله توسط قاسم رضایی در جهان طنین انداز شد.
مرحبا بر تو
منبع سایت بلاغ

دیدگاه خودتان را ارسال کنید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

             

دیدگاه   0