آغاز مجلس نهم و تجديد بيعت با امام راحل
10 خرداد 1391 ، دیدگاه 0

 كمال نيوز: امام خميني(ره) با درايت بي نظير و اعتقادي كه داشت ، نه تنها انقلاب اسلامي را به پيروزي رساند و حكومت مردمي جمهوري اسلامي را در ايران ايجاد كرد، كه زمينه سازي بيداري مردم مسلمان در كشورهاي اسلامي نيز شد.

بيداري اسلامي كه شاهد آن بوده و هستيم ، ريشه در انديشه هاي امام راحل دارد، انديشه هايي كه بايد همواره مورد مطالعه قرار گيرد و چراغ راه باشد.

لذا نمايندگان مجلس شوراي اسلامي در هر دوره كه براي آغاز كار خود سوگند ياد ميكنند و اعتبارنامه نمايندگان بررسي مي شود، براي تجديد بيعت با آرمانهاي بنيانگذار انقلاب اسلامي نيز در مرقد مطهر ايشان حاضر مي شوند.

به بيان ديگر حضور در مرقد مطهر امام راحل به اعتباري تبديل به يكي از وظايف اصلي نمايندگان شده است.

اين حضور بار ديگر تاكيدي است بر وظايف سنگين نمايندگان مجلس و يادآوري به آنها كه مجلس در راس امور است.

مجلس در دوره هاي گذشته به ويژه در دوره هفتم و هشتم تمام تلاش خود را به كار برد تا مطالبات امام راحل را با امانت حفظ و حراست كند و در حد توان آن را به انجام برساند.

مجلس نهم نيز تمام تلاش خود را خواهد بست تا با به كارگيري بيانات بنيانگذار جمهوري اسلامي ايران و مقام معظم رهبري، مسئوليت هاي محول را با اقتدار به سر منزل مقصود برساند كه آن خدمت به مردم و تصويب قوانين مناسب است.

اكنون كه در آستانه ايام ارتحال بنيانگذار انقلاب قرار داريم، فرصتي مغتنم است تا نمايندگان بار ديگر با مطالعه آثار و انديشه هاي امام راحل(ره) و فرمايشات ايشان تجديد بيعتي مجدد نزد خود با ايشان داشته باشند و تمام هم و غم خود را صرف تحقق آرمانهاي ايشان سازند.

عزت الله يوسفيان ملا؛

نماينده مردم آمل در مجلس شوراي اسلامي

دیدگاه خودتان را ارسال کنید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

             

دیدگاه   0