بهبود وضعیت حمل و نقل شهری نیازمند عزم جمعی است
8 تیر 1395 ، دیدگاه 1
بهبود وضعیت حمل و نقل شهری نیازمند عزم جمعی است

به گزارش خبرنگار پایگاه خبری کمال نیوز ، دکتر حسن مهدوی فر مدیر عامل سازمان اتوبوسرانی شهرداری آمل با بیان اینکه یکی از مهمترین مباحث روز دنیا و کشور موضوع حمل ونقل عمومی است گفت: مهمترین معضل شهری یعنی ترافیک با حمایت از سیستم حمل و نقل عمومی کاهش و موجبات آرامش روانی جوامع بشری را فراهم می آورد.

وی با اشاره به اینکه حال وروز حمل ونقل عمومی این روز ها خوب نیست افزود: متاسفانه در یکی دوسال اخیر با توجه به تحریم ها و مشکلات مالی ، دولت به وظیفه خود در خصوص یارانه های بلیط عمل نکرده و این امر موجب آن گردید تا نگهداری ، تعمیر و بازسازی ناوگان اتوبوسرانی با مشکل مواجه شود.

مدیرعامل سازمان اتوبوسرانی شهرداری آمل ادامه داد: متاسفانه اگر این امر ادامه پیدا کند دیگر ناوگان حمل و نقل عمومی توان ادامه جابجائی مسافر را نخواهد داشت.

 مهدوی فر تاکید کرد: هزینه بالای بازسازی ، بیمه شخص ثالث و سوخت و همچنین کرایه های ارزان و افزایش لاک پشتی فقط با حمایت شورای شهر وشهرداری محقق خواهد شد.

وی خاطرنشان کرد: امید است مسئولان برای نجات ناوگان حمل ونقل عمومی درون شهری عزم جدی و همت جمعی به کار گیرند تا حمل و نقل شهری از بحران خارج شود.

دیدگاه خودتان را ارسال کنید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

             

دیدگاه   1

  1. جدگال

    جدگال

    دقيقاموافقم