جانشین سپاه ناحیه آمل خبرداد:
8 تیر 1395 ، دیدگاه 1
پنجمین جشنواره پارک پاک در آمل برگزار می شود

به گزارش خبرنگار پایگاه خبری کمال نیوز ، سروان رمضان رنجبر جانشین فرماندهی سپاه ناحیه آمل در جلسه هماهنگی و پشتیبانی اجرای جشنواره تابستانی پارک پاک در فرمانداری آمل با اشاره به اینکه این جشنواره در سال گذشته با استقبال بسیار خوب مردم روبرو بوده است گفت: پنجمین جشنواره پارک پاک امسال از تاریخ 10 تیر تا پایان تابستان در پارک دهکده طلایی آمل برگزار می شود.

وی با بیان اینکه 4 سال این جشنواره در بزرگترین پارک مازندران در آمل برگزار شد افزود: مردم تشنه کارهای فرهنگی هستند و توانستیم با همت و همکاری تمام دستگاهها برنامه های خوبی را اجرا کنیم.

 جانشین فرماندهی سپاه ناحیه آمل خاطرنشان کرد: هدف از برگزاری این جشنواره 5 رویکرد اجرای الگوی تفریحات سالم براساس آموزه های دینی، استفاده از فرصت ها برای مقابله با هرگونه آسیب های اجتماعی، مقابله با طلاق و اعتیاد و غنی سازی اوقات فراغت است.

 رنجبر تاکید کرد: در این جشنواره 11 غرفه و برنامه های فرهنگی، جنگ شادی، برپایی نماز جماعت، ایستگاه رادیو ، یادواره شهدا و شهدای مدافعان حرم، مسابقات ورزشی، محفل انسی با قرآن، اقتصاد مقاومتی و کارآفرینی و دیگر فعالیت ها اجرا خواهد شد.

 وی همچنین از  اجرای غرفه حجاب وعفاف، سومین یادواره شهدای جاوید الاثر، مشاوره دینی و خانواده ، مهد پارک ، جشنواره غذاهای محلی، ایستگاه محصولات فرهنگی، جنگ شادی، جشنواره بومی و محلی خبرداد.

وی با تاکید بر توجه به اقتصاد مقاومتی در برنامه‌های پارک پاک، ادامه داد: باید منویات رهبر انقلاب اسلامی در هر برنامه و جلسه‌ای یادآوری شده تا در زمینه جامه عمل پوشاندن به آن قدم‌های بزرگی برداشته شود.

رنجبر با بیان اینکه برای اجرای اقتصاد مقاومتی و بیان اهداف آن در جامعه از کارشناسان مجرب و توانمند بهره گرفته می‌شود، افزود: برای ایجاد کارآفرینی در بین مردم و ترغیب آنها به ایجاد کارگاه‌های تولیدی کوچک امید داریم گام‌های مؤثری برداریم.

 جانشین فرماندهی سپاه ناحیه آمل یادآورشد: درسال گذشته در هر شب شاهد حضور بیش از 2 هزار نفر بودیم که نشان از اعتماد مردم به برنامه های فرهنگی می باشد.

وی در پایان از مسئولین فرهنگی و دستگاههای اجرایی درخواست نمود تا سپاه آمل را در اجرای هرچه بهتر برنامه های پارک پاک یاری کنند.

دیدگاه خودتان را ارسال کنید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

             

دیدگاه   1

  1. سید رمضان حسینی مقدم

    سید رمضان حسینی مقدم

    با سلام ، از طراحی زیبای سایت جدید شما لذت بردم ، کامل و گویاست . انشاءالله موفق و موید باشید.