شهردار آمل خبرداد:
5 تیر 1395 ، دیدگاه 0
3 سازمان جدید در شهرداری راه اندازی می شود

به گزارش خبرنگار پایگاه خبری کمال نیوز ، احمد امیرسلیمانی شهردار آمل در جلسه علنی شورای شهر آمل از ارائه اساسنامه تنظیمی 3 سازمان جدید شهرداری به شورا در چند روز آینده خبر داد و تصریح کرد: سازمان فرهنگی، ورزشی و اجتماعی ، سازمان فرآورده های کشاورزی و میادین میوه و تره بار و سازمان سرمایه گذاری از جمله سازمان هایی هستند که مدنظر ماست و پیگیر مقدمات کار آنها هستیم.

وی با اشاره به حمایت از تیم بسکتبال با ویلچر شهرداری آمل گفت: در چند سال اخیر تیم بسکتبال با ویلچر شهرداری آمل نتایج خوبی در لیگ برتر بسکتبال با ویلچر کشور کسب کرده و حتی دو تا از بازیکنان این تیم به تیم ملی راه یافتند و این امر نشان می دهد ما در جایی هزینه کردیم که نتیجه داد.

وی افزود: اگر اعضای شورا موافقت نمایند و مصوب کنند در سال جاری نیز از این تیم حمایت خواهیم کرد.

شهردار آمل در خصوص تجلیل از بازنشستگان شهرداری آمل گفت: از سال 92 تاکنون تعداد 147 نفر از همکاران خدوم مجموعه شهرداری به بازنشستگی نائل شدند و ما نتوانستیم از این عزیزان قدردانی کنیم و به همین جهت در صورت موافقت شورا در یک مراسم در خور شان آنها از این عزیزان تجلیل خواهیم نمود که در نهایت پس از بحث و بررسی مصوب شد در مراسمی از این بازنشستگان با اهداء هدایا تجلیل بعمل آید.

اسداله تورنگ رییس شورای اسلامی شهر آمل با بیان اینکه شهر آمل از جنبه های مختلف سرآمد و نمونه است اظهار داشت: شهر آمل دارای اهمیتی ویژه و خاص است و ما مسئولین باید با وحدت و همدلی کمک کنیم تا ارزش این شهر حفظ شود.

رییس شورای اسلامی شهر آمل در ادامه با بیان اینکه انبوه سازان سرمایه های شهر هستند و به سازندگی شهر کمک می کنند اذعان داشت: متاسفانه در حال حاضر به دلیل مشکلات اقتصادی و تورم برخی از انبوه سازان با مشکل روبرو شدند و ما باید با سیاست های حمایتی آنها را مورد حمایت قرار دهیم تا با فعالیت مجدد هم ساخت و ساز رونق یابد و هم از محل دریافت پروانه ساختمانی و عوارض شهرداری کسب درآمد نماید از طرفی سرمایه های این شهر در همین شهر باقی بمانند و انبوه سازان مجبور نشوند مهاجرت کنند و در شهرهای همجوار سرمایه گذاری کنند.

تورنگ در خصوص درخواست رییس هیئت جانبازان و معلولین شهرستان آمل مبنی بر اینکه آیا شورای اسلامی شهر و شهرداری در سال جاری از این هیئت حمایت خواهد کرد یا خیر گفت: اعضای شورا علاقمند به کمک در زمینه ورزش هستند و در جلسه آتی شورا به این موضوع خواهیم پرداخت تا توسط کلیه اعضا در این خصوص تصمیم گیری شود.

وی افزود: طی نامه ای از سوی این شورا گزارش اقدامات سازمان بهسازی و نوسازی شهرداری در سه ماهه اول سال جاری در خصوص تعریض بلوار امام رضا (ع) خواسته شده بود و بر اساس گزارش سازمان مذکور 24 پرونده در این خصوص تشکیل شده که در حال پیگیری و در دستور کار می باشد.

دکتر فرزین محمودی پاتی سخنگوی شورای اسلامی شهر و رییس مرکز پژوهش شورای اسلامی شهر آمل در این جلسه گفت: مشکل مهمی که در خصوص تعریض بلوار امام رضا (ع) وجود دارد مشکل بی اعتمادی است و باید کاری کنیم تا این مشکل برداشته شود و مردم به ما اعتماد کنند.

دیدگاه خودتان را ارسال کنید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

             

دیدگاه   0