رییس سازمان صنعت، معدن و تجارت مازندران:
2 تیر 1395 ، دیدگاه 0
استقبال از محصولات لبنی کاله آمل در بازار روسیه / حمایت از اصناف ضرورت دارد

 

به گزارش خبرنگار پایگاه خبری کمال نیوز ، محمد محمدپور عمران، رییس سازمان صنعت، معدن و تجارت مازندران در همایش بزرگداشت روز اصناف و ضیافت افطاری که در حسینیه قائم آل محمد طایفه ایرایی آمل برگزار شد افزود: باید راهمان را خودمان پیدا کنیم و مسیر دانش و نوآوری از خودمان سرچشمه می گیرد.

وی با بیان این که در جمعی با کوله باری از خدمت، تجربه، دانش، خوش نامی و اثربخشی حضور داریم که مایه افتخار است، گفت: آمل علما و بزرگان و کارآفرینانی دارد که پرچم شکوه و افتخار ما را در دنیا به اهتزاز درآوردند و نمونه آن شرکت کاله است.

محمدپور عمران خاطرنشان کرد: محموله لبنی صادر شده به مسکو به شدت مورد استقبال قرار گرفت و می توانیم بازار بزرگ روسیه و سی آی اس را با فکر و کار آملی ها جهانی کنیم که در این عرصه گام برداشتیم.

رییس سازمان صنعت، معدن و تجارت مازندران تصریح کرد: ایران سفره و وجود مردم روسیه را با محصولات کاله آمل به نشانه گرفت که چنین شهرستان بزرگی داریم.

وی با بیان این که اصناف و بازاریان گرانقدری داریم که در همه زمینه ها پیشگام هستند، گفت: انتظار داریم شهر نیز به وظیفه خود در قبال 17 هزار واحد صنفی در آمل عمل کند.

محمدپور عمران خاطرنشان کرد: ساماندهی بازارها از جمله خواسته ها است که از شورای اسلامی شهر و شهرداری آمل می خواهیم در سال اقدام و عمل شاهد عمل باشیم.

رییس سازمان صنعت، معدن و تجارت مازندران اظهارداشت: کسانی که از مالیات سنگین فرار می کنند باید جلوی آنان گرفته شود که یک سوم مالیات پرداخت نمی کنند و باید به دنبال این ها برویم نه افرادی که دنبال کاسبی حلال هستند.

وی خاطرنشان کرد: کسانی که دوستان خدا را آزار و اذیت کنند مورد رضایت حضرت حق قرار نمی گیرند که باید مسئولان درد و دل بازاریان را گوش داده و مشکلات صنفی در بالاترین سطح شهرستان طرح و بحث شود.

محمدپور عمران افزود: باید کاری کنیم تا در پیچ و خم ادارات، حق بازاریان تضییع نشود که مشکلات شهرستان به صورت مکتوب و مشخص اعلام شود تا در استان آن را مورد پیگیری قرار دهیم.

دیدگاه خودتان را ارسال کنید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

             

دیدگاه   0