کمال نیوز گزارش می دهد؛
1 تیر 1395 ، دیدگاه 0
همایش آغاز دهمین سال تاسیس مجمع خیرین آمل برگزار شد +عکس

 

به گزارش خبرنگار پایگاه خبری کمال نیوز ، همایش آغاز دهمین سال تاسیس مجمع خیرین شهرستان آمل با حضور امام جمعه آمل، معاون استاندار مازندران و فرماندار ویژه آمل، مسئولین شهری و خیرین در باغ مهر آمل برگزار شد.

مسعود نیکپور، مدیرعامل مجمع خیرین شهرستان آمل افزود: مجمع خیرین شهرستان آمل تشکلی اجتماعی و فرهنگی است که به امور خیریه می پردازد و از وابستگی های دولتی و سیاسی به دور و در راستای امور خیریه گام برمی دارد.

وی تصریح کرد: مجمع خیرین شهرستان آمل یکی از بزرگ ترین و پرافتخارترین تشکل های خیریه در استان است که ما و خیرین بر خود می بالیم از کار ما کاسته نشده و مایه سربلندی برای همه همشهریان خود هستیم.

نیکپور با بیان این که مجمع خیرین شهرستان آمل در حوزه کودکان فعالیت دارد افزود: ایجاد مهد کودک داشتیم که 50 کودک بی سرپرست را مراقبت و مورد حمایت قرار می دهیم.

مدیرعامل مجمع خیرین شهرستان آمل اظهارداشت: خانواده هایی تحت پوشش داریم که ماهانه مبالغی به آنان پرداخت می شود و هزینه های تحصیلی و پوشاک به دانش آموزان و کمک هزینه دانشجویی هم داریم.

وی ادامه داد: کمک درمان و معالجه بیماران نادار و تهیه داروی مورد نیاز، سعی در فقرزدایی و کمک در راه اندازی سرای کرامت از جمله فعالیت ها بوده است.

نیکپور تصریح کرد: در مناطق آسیب پذیر شهرستان آمل وارد شده و در کنار نهادهای دولتی و شهرداری بودیم.

مدیرعامل مجمع خیرین شهرستان آمل اظهارداشت: با کمک نماینده مردم آمل در مجلس زمین سرای کرامت تهیه شد و با همکاری بهزیستی مجوزات لازم اخذ و در بستر اجرایی شدن قرار گرفت و کار را شروع کردیم که مردم به مجمع اعتماد دارند و هماهنگ هستند.

وی گفت: 20 واحد مسکونی برای نیازمندان ساخته و تحویل داده شد که امیدواریم برای خانواده های دارای دو معلول نیز مسکن تهیه کنیم.

نیکپور اظهارداشت: برای راه اندازی مرکز شیمی درمانی قرارداد با دانشگاه علوم پزشکی مازندران داشتیم که کار ساختمان آن با پیشرفت فیزیکی 70 درصدی همراه است.

مدیرعامل مجمع خیرین شهرستان آمل اظهارداشت: راه اندازی پرتودرمانی مورد توجه است که مجوزهای لازم گرفته شد و ضرورت دارد این امکانات را در شهرستان داشته باشیم.

وی با بیان این که اهدای سبدهای غذایی در دستور کار قرار دارد، گفت: در بیمارستان امام رضا(ع) برای بخش های دیالیز، تالاسمی و دستگاه سنگ شکن گام برداشتیم.

مدیرعامل مجمع خیرین شهرستان آمل افزود: ما خودمان را در کنار دولت می بینیم و سربلندی ملت را می خواهیم و نمی توانیم بی تفاوت باشیم.

وی ادامه داد: خیرین شهرستان آمل در عرصه های مختلف پیشگام و پیشتاز هستند که جای قدردانی و سپاس دارد.

حجت الاسلام سید جلیل مرتضوی، امام جمعه آمل با گرامی داشت میلاد باسعادت امام حسن مجتبی(ع) اظهارداشت: امیدواریم توفیق درک ماه مبارک رمضان و فرامین الهی را داشته باشیم تا در مسیر سعادت و تعالی قرار گیریم.

وی با بیان این که امام حسن مجتبی(ع) الگوی احسان و نیکوکاری است، ادامه داد: این امام همام امام مهربانی ها و کرامت است که دوستی، محبت، عشق و کرامت را ترویج داده و در این عرصه کوشا بودند.

امام جمعه آمل افزود: ضرورت دارد دست دیگران را در ایام اکرام و محبت به نیازمندان بگیریم و از مال خود برای این مسیر نیکو و پسندیده بگذریم.

حجت الاسلام مرتضوی تصریح کرد: مال دنیا ارزش ندارد و کسی نمی تواند به دارایی خود دل ببندد که مشخص نیست چه اتفاقی برای ما حاصل می شود و باید آخرت خود را آباد کنیم.

وی خاطرنشان کرد: همه ما در حال آزمایش هستیم که باید از این امتحان الهی سربلند و پیروز بیرون بیاییم.

امام جمعه آمل بیان داشت: انسان هایی که با خداوند متعال معامله می کنند اقدام بسیار بزرگی است که در این راستا قدم برمی دارند.

وی افزود: مجمع خیرین شهرستان آمل کارهای خوبی انجام می دهند که نیاز است ما هم با این عزیزان همراه و همیار شویم.

احمد منفرد، فرماندار ویژه آمل در این مراسم اظهارداشت: خیرین عزم نیکو و شایسته داشته و تلاش های ارزشمندی در امور خیرخواهانه صورت می دهند که بسیار ارزشمند است.

معاون استاندار مازندران افزود: نهایت محبت در تمام فعالیت های مجمع خیرین شهرستان آمل وجود دارد که عزم بلندی در تصمیمات و تلاش های صورت گرفته نهفته است.

گفتنی است؛ در این همایش از جوان ترین و مسن ترین نیکوکار در مجمع خیرین شهرستان آمل قدردانی به عمل آمد.

دیدگاه خودتان را ارسال کنید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

             

دیدگاه   0