فرمانده انتظامی آمل خبرداد:
30 خرداد 1395 ، دیدگاه 0
انهدام باند سرقت احشام با 32 فقره سرقت در آمل / کشف 4 ميليارد ريالی اموال مسروقه

 

به گزارش خبرنگار پایگاه خبری کمال نیوز ؛ فرمانده انتظامی شهرستان  آمل، از انهدام باند بزرگ سرقت احشام با شناسايی و دستگيری20متهم به سرقت و کشف چهار ميليارد ريالی اموال مسروقه خبر داد.

 سرهنگ ولی الله گنجيان مقدم فرمانده انتظامی شهرستان آمل گفت: در پی وقوع چندين فقره سرقت احشام در سطح شهرستان آمل، موضوع در دستور کار مأموران پليس آگاهی و ديگر عوامل انتظامی اين فرماندهی قرار گرفت.

فرمانده انتظامی شهرستان آمل تصريح کرد: ماموران با انجام تحقيقات پليسی و بررسی صحنه جرم دريافتند، سارقان با استفاده از دو خودروی پيکاپ و نيسان شبانه به محل اسکان دام عزيمت کرده و پس از مسموم کردن سگ های گله يا تخريب ديوار و درب دامداری ها، اقدام به سرقت احشام می کنند.

سرهنگ گنجیان افزود: مأموران پليس آگاهی با  انجام اقدامات اطلاعاتی موفق شدند، سرکرده باند سرقت به نام " اصغر- ع " را شناسايی و در اقدامی غافلگيرانه و ضربتی با هماهنگي قضايي وی را دستگير کردند.

وی ادامه داد: ماموران در ادامه تحقيقات موفق شدند، 19متهم ديگر از اعضای اين باند بزرگ را که در امر سرقت و خريد و فروش احشام مسروقه فعاليت داشته اند، شناسايی و دستگير کنند.

فرمانده انتظامی شهرستان آمل با بيان اينکه ارزش ريالی اموال مسروقه که توسط ماموران پليس  آگاهی کشف شد، چهار و نيم ميليارد ريال است، افزود: متهمان در تحقيقات وب ازجويی های فنی پليس به 32 فقره سرقت احشام در سطح شهرستانهای" آمل، محمودآباد و نور " اعتراف کردند.

سرهنگ گنجيان مقدم گفت: سارقان برای از بين بردن رد مال مسروقه و عدم توانايی مالباختگان برای شناسايی اموال با تشکيل شبکه ای از سرقت، احشام را با هم مبادله می کردند.

در پايان فرمانده انتظامي شهرستان آمل، گفت: شهروندان در صورت برخورد با موارد مشکوک، بلافاصله موضوع را به مرکز فوريت های پليس 110 اعلام کنند.

دیدگاه خودتان را ارسال کنید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

             

دیدگاه   0