کمال نیوز خبرمی دهد؛
24 خرداد 1395 ، دیدگاه 0
آئین تودیع و معارفه فرمانده حوزه مقاومت بسیج قدس آمل برگزار شد+عکس

به گزارش خبرنگار پایگاه خبری کمال نیوز ، سرهنگ حکمت داجلیری فرمانده سپاه ناحیه آمل در آئین تودیع و معارفه فرمانده جدید حوزه مقاومت بسیج قدس آمل که با حضور فرماندهان و بسیجیان در تکیه ایرائی ها برگزار شد با بیان اینکه در شهرستان آمل ساختمان 6 حوزه در دست اقدام می باشد گفت: خوشبختانه ساختمان حوزه های جدید در شرف اتمام می باشد که بزودی افتتاح و  به بهره برداری خواهد رسید.

وی افزود: درحوزه ناحیه سپاه آمل 11 حوزه مقاومت برادران و6  حوزه خواهران وجود داشت که تا پایان سال 95، 4 حوزه جدید تاسیس خواهد شد.

فرمانده سپاه ناحیه آمل ادامه داد: ایجاد زیرساختار برای تقویت فعالیت بسیج یک امر بسیار ضروری می باشد که باید در مقابل تهدیدات دشمن آمادگی داشته باشیم.

 داجلیری با تاکید بر اینکه دشمن روز به روز آسیب ها را به تهدید تبدیل می کند اضافه کرد: تهدید اقتصادی، تهدید سیاسی و ایجاد انواع فتنه ها از تهدیدات جدید دشمن می باشد که باید با ایجاد زیرساختار مناسب با انواع تهدیدها مقابله کنیم.

وی با اشاره به آمادگی بسیجیان، فرماندهان و پاسداران جهت مقابله با تهدیدهات دشمن عنوان داشت: شهدای حرم در سوریه وعراق جانشان را فداکردند و یک طرف دیگر بسیجیان و فرماندهان تلاش شبانه روزی  دارند که در حقیقت عزیزان ما در جبهه جنگ نرم و سرد مشغول نبرد هستند.

 فرمانده سپاه ناحیه آمل با تاکید بر اینکه امنیت در تمام نوار مرزی کشور وجود دارد گفت: ماموریت سنگینی را پیش رو داریم و با روحیه انقلابی به هوش باشیم که در یک دوران جدی قرار داریم.

 داجلیری با اشاره به اینکه تمام نگاه باید این باشد که مواظب باشیم اظهارداشت: دشمن در خانه ها کمین کرده است و اگر غفلت کنیم همین بلائی که بر سر خانواده همسایه ما می آید شاید درآینده بر سر خانواده ما هم بیاید.

 وی با تاکید بر اینکه شرایط جامعه از لحاظ فرهنگی شرایط مناسبی نیست خاطرنشان کرد: دشمن با رواج انواع موادمخدر و بی حجابی قصد دارد تا جوانان را ازما بگیرد تا بتواند نقشه های خود را پیاده کند.

وی تصریح کرد: با تقویت شجره طیبه طرح صالحین تربیت جامعه را تقویت کنیم و انسانهایی را پرورش دهیم که برای انقلاب کارساز باشد.

 در پایان قاسم فاخرنیا به سمت فرمانده جدید حوزه مقاومت بسیج قدس(07) آمل معرفی و از زحمات فرمانده قبلی قدردانی بعمل آمد.

دیدگاه خودتان را ارسال کنید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

             

دیدگاه   0