نانواکناری در گفتگو با کمال نیوز:
23 خرداد 1395 ، دیدگاه 0
درگیری مجلس در خصوص واردات بی رویه برنج بود / در مدیریت استان باید تجدیدنظر شود

 

ولی الله نانواکناری، نایب رییس مجمع نمایندگان مازندران در گفتگو با پایگاه خبری کمال نیوز با اشاره به این که ورود برنج های خارجی بحث روز کشور می باشد گفت: ورود بی رویه برنج های خارجی ضرری برای تولید برنج داخل است.

نماینده مردم بابلسر و فریدونکنار در مجلس افزود: یکی از راه های تقویت کشاورزان خرید بموقع و مناسب برنج داخلی است که با ورود برنج های خارجی کیفیت برنج داخلی کاسته می شود و کشاورز برای او به صرفه نمی باشد که در نتیجه در تضاد شعار اقتصاد مقاومتی، اقدام وعمل است.

نماینده مردم بابلسر و فریدونکنار درمجلس ادامه داد: هرکسی دنبال این موضوع برود و ورود بی رویه برنج خارجی را دنبال کند دل در گرو اجرای اقتصاد مقاومتی ندارد و کار اقدام پسندانه که موجی دلگرمی کشاورزان شود توسط نمایندگان مردم شمال کشور در مجلس دنبال کردیم و طی نامه ای اعلام داشتیم که نباید چنین اتفاقی پیش بیاید.

نانواکناری با اشاره به اینکه درگیری مجلس در خصوص واردات بی رویه برنج خارجی بوده است بیان داشت: آن چیزی را که من دیدیم و شنیدم توهینی در کار نبود بلکه نگرانی آقای یوسفیان ملا در رابطه با ورود بی رویه برنج بود که معترض بود و همین موضوع باعث نگرانی بنده شد که همان نامه را در حضور معاون پارلمانی وزیر جهاد کشاورزی امضا کردم که از ورود بی رویه برنج جلوگیری شود.

وی با تاکید بر اینکه مدیریت در سطح استان مازندران از این که است باید پویاتر باشد اضافه کرد: نگاه این است که مدیریت بسیار خوبی دراستان مازندران ایجاد شود و مدیران در منصبی که قرار دارند باید تلاش بیشتری کنند تا حق و حقوق مردم استان مازندران گرفته شود.

نایب رییس مجمع نمایندگان مازندران خاطرنشان کرد: متاسفانه این دیدگاه را ما امروز در استان مشاهده نمی کنیم یعنی در بخش صنعت، کشاورزی و حتی در بحت آب شرب در مازندران دچارمشکل هستیم و وضعیت محیط زیست، زباله های شهری و روستائی همچنان یک معضل جدی است.

وی ادامه داد: تعطیلی بعضی از واحدهای صنعتی بخاطرعدم توجه نگران کننده است و در سطح استان مازندران رونق اقتصادی بسیار رو به کاهش می باشد و نشان از این است که مدیریت پویا در استان مازندران حاکم نیست و باید تجدید نظر شود.

دیدگاه خودتان را ارسال کنید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

             

دیدگاه   0