مدیر عامل سازمان بهسازی و نوسازی شهرداری آمل:
23 خرداد 1395 ، دیدگاه 0
توانمند سازی سکونتگاه های غیر رسمی نیازمند اعتبارات ملی است

 

به گزارش خبرنگار پایگاه خبری کمال نیوز ،حمیدرضا طاهرنژاد مدیر عامل سازمان بهسازی و نوسازی شهرداری آمل گفت:سکونتگاه های غیر رسمی فرزند ناخوانده شهرهای ایران بوده و توانمند سازی آن نیازمند اعتبارات ملی است.

وی اظهار کرد: آمل به عنوان پایلوت طرح توانمندسازی سکونتگاه های غیر رسمی اقدامات گسترده ای انجام داده است که در آن نقش و هماهنگی دستگاه های اجرایی ذیربط قابل تقدیر است.

مدیر عامل سازمان بهسازی و نوسازی شهرداری آمل با اشاره به عملیات های زیر ساختی در مناطق آسیب پذیر افزود: بیش از دو دهه بود که همه ساکنین و شهروندان از وضعیت نامطلوب بهداشتی معترض بودند اما اکنون با حفر چاه های فاضلاب و سرویس های بهداشتی منازل این معضل برطرف شده است.

دبیر ستاد توانمند سازی سکونتگاه های غیر رسمی آمل لایروبی نهرها، تخریب اماکن متروکه ، تلاش برای شناسنامه دار کردن کودکان ، ایجاد بستر اشتغال ، هماهنگی با سپاه برای استقرار واحدهای و پایگاه های بسیج و فرهنگی، ایجاد برنامه های ورزشی را از اقدامات موثر در این موضوع عنوان و خاطر نشان کرد: در صورت تکمیل استادیوم ورزشی و با برنامه ریزی که دستگاه های اجرایی آمل دراین خصوص دارند کاهش بزهکاری چشمگیر و مثال زدنی خواهد بود.

طاهرنژاد با بیان اینکه هنوز هم بسیاری از نگاه ها در خصوص سکونتگاه های غیر رسمی در ایران تغییر نکرده است تصریح کرد: اگر هر کدام از ما به عنوان مسئول با نیت خدمت رسانی به این اقشار وظیفه خود را انجام دهیم مسیر توانمند سازی تسهیل خواهد شد.

 

دیدگاه خودتان را ارسال کنید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

             

دیدگاه   0