رییس اداره اوقاف و امورخیریه لاریجان خبرداد:
23 خرداد 1395 ، دیدگاه 0
اجرای طرح ضیافت الهی در 14 بقعه متبرکه لاریجان

 

به گزارش خبرنگار پایگاه خبری کمال نیوز ، حجت الاسلام رمضان شجاعی رییس اداره اوقاف و امورخیریه لاریجان با اشاره به اینکه رمضان، ماهی که در آن همگان برای انجام اعمال نیک پیشقدم می شوند ، افزود: رمضان ماهی است که بندگان خدا به مهمانی خدا می‌روند و از خیر ، برکات و فضایل بسیار این ماه بهره‌مند می‌شوند.

رئیس اداره اوقاف و امور خیریه لاریجان با بیان اینکه  آئین غبارروبی و عطرافشانی مساجد و حرم امامزادگان هر ساله در آستانه ماه مبارک رمضان انجام شد، اظهار داشت: آیین عطرافشانی بقاع متبرکه لاریجان در راستای آماده‌سازی جهت میزبانی از ماه مبارک رمضان و طرح ضیافت الهی برگزار شد.

وی با بیان اینکه  اوقاف در ماه مبارک رمضان در بقاع متبرکه سراسر کشور طرح ضیافت الهی را اجرا می کند ، تصریح کرد: برگزاری کلاس های آموزشی قرآن کریم ، تفسیر قرآن ، برپایی خیمه معرفت با غرفه های وقف ، پرسش و پاسخ به سوالات شرعی ، احکام با حضور کارشناسان مذهبی و نیز سخنرانی ، ادعیه ، محفل ترتیل خوانی قرآن کریم ، برگزاری شب های احیا از جمله برنامه های سازمان اوقاف در بقاع متبرکه و امامزادگان می باشد که زائران از فیوضات آن بهره مند خواهند شد.

شجاعی از اجرای طرح ضیافت الهی در 14 بقعه و امامزاده لاریجان خبر داد و گفت: این طرح همراه با اجرای نیت واقف در ماه مبارک رمضان در جوار امامزادگان در حال اجرا است.

دیدگاه خودتان را ارسال کنید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

             

دیدگاه   0