امام جمعه آمل در خطبه های نمازجمعه:
21 خرداد 1395 ، دیدگاه 0
واردات برنج در فصل برداشت خیانت به کشاورزان است/ توصیه به رسانه ها و فضای مجازی

 

به گزارش پایگاه خبری کمال نیوز، حجت الاسلام سید جلیل مرتضوی، امام جمعه آمل امروز در خطبه های نمازجمعه آمل اظهارداشت: تقوا، پرهیزکاری و دوری از گناه بهترین اعمال در نزد خداوند متعال است.


وی تصریح کرد: ماه رمضان ماه نزول قرآن و عبادت و بندگی است که باید در راستای قرب به پروردگار متعال قدم برداریم.


امام جمعه آمل افزود: در این ماه باید بیشتر به قرآن کریم توجه کنیم که دردهای معنوی را شفا داده و زمینه آمرزش گناهان را فراهم می کند.


حجت الاسلام مرتضوی اظهارداشت: باید اراده خود را در همه زمینه ها تقویت کنیم که ماه رمضان فرصت ارزشمندی برای تمرین در این راستا است که ضرورت دارد اعمال نیکو و شایسته را سرلوحه امور خود قرار دهیم.


وی ادامه داد: ماه رمضان فرصت خوبی است که عبادت و بندگی خود را به نمایش گذاشته و به اندازه وسع و توان  بهره برداری داشته باشیم.


حجت الاسلام مرتضوی در ادامه افزود: با صنعتگران و بازاریان جلسه ای داشتیم که مشکلات عدیده ای دارند و بعضی از آن ها شهرستانی است که همت مدیران ما را می طلبد و بعضی از مسائل نیز ملی است که باید حل شود.


وی ادامه داد: تحقق اقتصاد مقاومتی خواسته مهم مقام معظم رهبری است که باید در راستای اقدام و عمل در این عرصه کوشا باشیم.


امام جمعه آمل با بیان این که مدیرانی دارند کار می کنند که مورد انتقاد و هجمه قرار می گیرند، بیان داشت: تا مدیری می خواهد کار کند او را مورد هجمه قرار می دهند که نباید این گونه باشد.


حجت الاسلام مرتضوی با بیان این که از رسانه ها و فضای مجازی می خواهیم دقت و توجه لازم را داشته باشند،  تصریح کرد: مدیری که دارد تلاش می کند دست او باید گرفته شود تا با اهتمام بیشتری تلاش کند.


امام جمعه آمل با بیان این که جایگاه آمل با بزرگانی که داریم در این نقطه نیست، ادامه داد: آمل شهر بزرگ و مهمی است که می تواند بزرگ ترین سهم را در کشور و استان داشته باشد.


حجت الاسلام مرتضوی با اشاره به این که دین با معیشت عجیب است که باید در راستا توجه لازم را داشته باشیم و بانک ها و اراده دارایی توجه لازم را صورت دهند، افزود: اقتصاد و اشتغال ما نباید این وضع را داشته باشد که باید تلاش شایسته ای در راستای بهبود وضعیت داشته باشیم.


وی با تاکید بر این که واردات برنج در فصل برداشت خیانت به کشاورزان است، گفت: در فصل برداشت برنج می خواهند برنج را وارد کنند که این خیانت به کشاورزان و تولید ملی است.


حجت الاسلام مرتضوی افزود: هر وقت وضع دولت خوب شد وضع کشاورزی خراب می شود که نباید این گونه باشد.

 

امام جمعه آمل در پایان از زحمات و تلاش های نماینده مردم آمل و لاریجان در مجلس شورای اسلامی در راستای حمایت  کشاورزان و جلوگیری از واردات برنج تشکر کرد.

دیدگاه خودتان را ارسال کنید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

             

دیدگاه   0