رئیس سازمان صنعت، معدن و تجارت مازندران خبرداد:
21 خرداد 1395 ، دیدگاه 0
زمین دیزل سنگین به شهرک صنعتی آمل رسید / بانکها همکاری بیشتری با صنعتگران داشته باشند

 

به گزارش خبرنگار پایگاه خبری کمال نیوز ، محمد محمدپور رئیس سازمان صنعت ، معدن و تجارت مازندران در دیدار صنعتگران و اصناف شهرستان آمل با امام جمعه آمل با بیان اینکه انکار آمل همانند انکار آفتاب است گفت: علمای بزرگ آمل به عنوان علمای جهان اسلام و شرکت کاله که خود به تنهائی 3/2 درصد صادرات مازندران را یدک می کشد و قله زیبای دماوند و دیگر امور همه از نعمات الهی این شهر هستند.

 وی افزود: تمام درد و دل صنعتگران و بازاریان حق است و بعضی از بانکها متاسفانه مهلت نمی دهند که این سربازان عرصه کار و تولید بتوانند به کارشان ادامه دهند و هرچه می گوئیم انگار یک کلمه را یاد گرفتند که نمی شود و قانون را تفسیر به رای برای خودشان می کنند.

 رئیس سازمان صنعت، معدن و تجارت مازندران با اشاره به اینکه سالیان سال است که زمین 80 هکتار در اختیار شرکت دیزل سنگین آمل می باشد بیان داشت: علیرغم پیگیری ها قرار شد که از این مقدار زمین 45 هکتاری برای گسترش شهرک صنعتی فاز اول در اختیار هیئت مدیره شهرک قرار گیرد که آنها تمکین نمی کردند.

محمدپور ادامه داد: خوشبختانه با جلسات متعدد با مسئولین امور اراضی کشور و استان و با پیگیری از سوی دادگاه رای انتقال  6/45 هکتار زمین دیزل سنگین به شهرک صنعتی آمل را گرفتیم.

وی با قدردانی از حضور صنعتگران و اصناف در آغازین روزهای کاری امام جمعه جدید آمل در دفتر ایشان عنوان داشت: این حرکت برایمان قوت قلبی است که از محضر جنابعالی درخواست کار بزرگتر را انتظار داریم.

دیدگاه خودتان را ارسال کنید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

             

دیدگاه   0