کمال نیوز خبر می دهد؛
19 خرداد 1395 ، دیدگاه 0
دیدار اعضای شورای اسلامی شهر و شهردار آمل با امام جمعه آمل +عکس

 

به گزارش کمال نیوز به نقل از روابط عمومی شورای اسلامی شهر آمل ؛اعضای شورای اسلامی شهر و شهردار آمل با حضور در دفتر امام جمعه با حجت الاسلام سید جلیل مرتضوی امام جمعه جدید شهرستان آمل دیدار کردند .

 IMG_0238

به گزارش روابط عمومی شورای اسلامی شهر آمل ، حجت الاسلام سید جلیل مرتضوی امام جمعه شهرستان آمل ضمن آرزوی توفیق برای اعضای شورای اسلامی شهر و شهردار ، از تلاش های این مجموعه قدردانی کرد و گفت : قطعا این تلاش ها موجب خشنودی الهی و رضایت مردم خواهد شد .

امام جمعه شهرستان آمل افزود : شهر آمل دارای پتانسیل های بسیار بالایی می باشد و امیدوارم که مسئولان شهری با وفاق و همدلی از این قابلیت ها برای شکوفایی و آبادانی شهر و آسایش مردم نهایت بهره را ببرند .

 

IMG_0235

حجت الاسلام مرتضوی در ادامه تاکید کرد : با توجه به اینکه سال ۹۵ از سوی مقام معظم رهبری به سال اقتصاد مقاومتی ، اقدام و عمل نامگذاری شده قطعا راهنمایی ها و بیانات ایشان راهگشای مشکلات می باشد و امیدوارم شورا و شهرداری که در ایجاد شور و نشاط اجتماعی و تامین رفاه و آسایش شهروندان مسئولیت و و ظایف سنگینی دارند فعالیت و تلاش خود را دو چندان کنند تا بتوان با کمک و یاری یکدیگر خدمات بهتر و گسترده تری به مردم ارائه داد . 

اسداله تورنگ رییس شورای اسلامی شهر آمل ضمن قدردانی از حجت الاسلام محمدعلی رحمانی امام جمعه سابق و تبریک انتصاب به حجت الاسلام سید جلیل مرتضوی امام جمعه جدید شهرستان آمل گفت : شورای اسلامی شهر و شهرداری آمل تمام توان خود را برای خدمت به این شهر بکار خواهد گرفت تا خدمات مناسب و قابل پسندی به شهروندان ارائه نماید .

وی افزود : حضور امام جمعه در شهر منشا خیر و برکت است و مجموعه شورا ، شهرداری و سازمان های وابسته برای تحقق اهداف توسعه شهر و نیز جلب رضایتمندی حداکثری شهروندان در سال اقتصاد مقاومتی ، اقدام و عمل منشور خدمتی ماست .

IMG_0231

احمد امیرسلیمانی شهردار آمل نیز در این دیدار با بیان اینکه از رهنمودهای امام جمعه شهرستان آمل که همچون چراغی مسیر را برای ما روشن می سازد استفاده خواهیم کرد اظهار داشت : شورای اسلامی شهر و شهرداری آمل با عزم جدی برای خدمت رسانی صادقانه و شبانه روزی به شهروندان تلاش می کند و همواره سعی مان بر این بوده است تا با اتحاد و همدلی مشکلات حوزه شهری و دغدغه های مردم را مرتفع نماییم .

IMG_0249

 

IMG_0244

 

IMG_0251

 

IMG_0256

IMG_0262

IMG_0253

 

 

دیدگاه خودتان را ارسال کنید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

             

دیدگاه   0