رئیس اداره صنعت، معدن و تجارت آمل خبرداد:
19 خرداد 1395 ، دیدگاه 0
افزایش غیرقانونی کرایه تاکسی جرم است / تشدید برخورد با متخلفان در ماه رمضان

به گزارش خبرنگار پایگاه خبری کمال نیوز ، مهندس چنگیز فروزان رئیس اداره صنعت، معدن و تجارت شهرستان آمل در خصوص افزایش خودسرانه نرخ کرایه تاکسی توسط عده ای از رانندگان تاکسی گفت: متاسفانه عدم نظارت درست بر عملکرد رانندگان و نبود برخورد قاطع با متخلفان موجب شده  هر ساله شاهد افزایش کرایه تاکسی بیش از نرخ مصوب از سوی رانندگان باشیم.

وی افزود: تاکنون نرخی بابت افزایش کرایه تاکسی تصویب نشد و همان نرخ قبلی است و با همکاری نیروی انتظامی و سازمان تاکسیرانی با رانندگانی که خودسرانه نرخ کرایه تاکسی را قبل از نرخ مصوب افزایش دهند برخورد جدی صورت می گیرد.

رئیس اداره صنعت، معدن و تجارت شهرستان آمل در خصوص نظارت بیشتر در ماه مبارک رمضان بیان داشت: بیشتر نظارت بر اقلام پرمصرف نظیر پرویین، حبوبات، بامیه و زولبیا، میوه وسبزی جات و خبازی ها می باشد.

فروزان ادامه داد: اولین جلسه هماهنگی با حضور نماینده فرماندار، بعضی ازادارات و اتحادیه تشکیل شد و علاوه بر بازرسی ها و شکایت که در طول سال انجام می گیرد مقرر شد بازرسی مشترک با ادارات دامپزشکی ، جهادکشاورزی، شبکه بهداشت و اتحادیه های مرتبط از مراکز توزیع صورت گیرد.

وی در خصوص نرخ مصوب بامیه و زولبیا عنوان داشت: براساس مصوبه بامیه و زوالبیا تر هرکیلویی 10 هزارتومان، خشک و رژیمی 12 هزارتومان و در شیرینی فروشی ها ممتاز 10 درصد به نرخ مصوب اضافه خواهد شد.

رئیس اداره صنعت، معدن و تجارت شهرستان آمل خاطرنشان کرد: در صورتی که شهروندان تخلفی مشاهده کنند می توانند با شماره تلفن 124 تماس حاصل نمایند تا از تخلفات جلوگیری و رسیدگی به عمل آید.

دیدگاه خودتان را ارسال کنید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

             

دیدگاه   0