معاون استاندار و فرماندار شهرستان آمل فرارسيدن ماه رمضان را تبريک گفت
18 خرداد 1395 ، دیدگاه 0
معاون استاندار و فرماندار شهرستان آمل فرارسيدن ماه رمضان را تبريک گفت

بسم الله الرحمن الرحيم

«اَللّهُمَّ رَبَّ شَهْرِ رَمَضانَ الَّذى اَنْزَلْتَ فيهِ الْقُرْآنَ»

سلام بر رمضان، ماه شكوه روح و شكيب تن، ماه غفران و آمرزش گناهان،  ماه توبه و تضرع بر پيشگاه الهي، ماه انعام بندگان بر خوان گسترده احسان و فضل بي انتهاي پروردگار، ماه ميهماني خدا، ماه ميعاد و هنگامه ياد، ماه نزول قران، ماه گشايش درهاي رحمت الهي و سلام بر رمضان،ماه معنويت و صفاي نفس و مناجات و روي آوردن به خداست، ماه استمداد و بهره مندي از فيوضات  و اتصال به ذات تبارك و تعالي است.

ماهي كه آمدنش، بشارت الهي را در جان و روح انسان ها و دعاي دلنشين سحر و زمزمه هاي نغز نيايش را بر آسمان و زمين طنين انداز مي كند. ماه سراسر بركت و رحمت و سرور كه نزول قران و شب قدرش، قدر و منزلتي خاص به آن بخشيده است.

اينجانب بر خود فرض مي دانم به نوبه خويش حلول ماه مبارک رمضان ، ماه عبادت و بندگي را  به پيشگاه حضرت ولي عصر عجل الله تعالي فرجه الشريف و خدمت مقام معظم رهبري مدظله العالي ،مراجع عظام و علماي بزرگوار تشيع و اهل سنت و نيز مردم شريف و روزه دار شهرستان آمل  تبريک عرض نمايم و اميد وارم شما مردم بزرگوار و متدين به فضل الهي از اين فرصت و موهبت الهي بالاخص از فيوضات ليالي قدر بيش از بيش متنعم و با حضور در مجالس و محافل انس با قرآن شاهد زدودن زنگارهاي منيت و در نتيجه همبستگي و وحدت جهت نيل به آرمانهاي والاي حضرت امام خميني (ره) ،منويات مقام عظماي ولايت و اهداف و برنامه هاي دولت کريمه يازدهم باشيم .

 

احمد منفرد

معاون استاندار و فرماندار ويژه شهرستان آمل

دیدگاه خودتان را ارسال کنید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

             

دیدگاه   0