مدیر جهاد کشاورزی آمل خبرداد:
17 خرداد 1395 ، دیدگاه 0
اقلام مصرفی مورد نیاز مردم آمل در ماه مبارک رمضان تامین شد

 

سید حسین اسلامی مدیر اداره جهاد کشاورزی و دبير ستاد تنظيم بازار آمل در گفتگو با کمال نیوز ، با اشاره به تخصیص 106 تن اقلام غذایی مورد نیاز برای توزیع در ایام ماه مبارک رمضان در این شهرستان گفت: سهمیه مشخصی برای توزیع چهار کالای برنج ، شکر، مرغ و گوشت قرمز منجمد در نظر گرفته شده است.

وی با بیان اینکه تنظیم بازار در ایام عید نوروز در آمل به خوبی انجام شد و بازار شهرستان بدون تنش و مطلوب بود، افزود: در سطح استان در رابطه با توزیع اقلام غذایی مورد نیاز در ماه مبارک رمضان تصمیماتی اخذ شده و سهمیه مشخصی برای توزیع چهار کالای برنج وارداتی، شکر، گوشت مرغ و گوشت قرمز منجمد به شهرستان‌ها تعلق گرفته است.

اسلامی تصریح کرد: بر این اساس سهمیه برنج 10 تن، سهمیه شکر 232 تن قیمت دریافت 2هزار و 300 تومان و قیمت توزیع 2هزار و 500 تومان، سهمیه گوشت مرغ منجمد 96 تن قیمت دریافتی 4 هزار و 500 تومان و قیمت فروش 5هزار و 100 تومان و سهمیه گوشت قرمز منجمد 10 تن با قیمت دریافتی 18 هزار و 500تومان و قیمت فروش 19 هزار و 500 تومان است.

دبير ستاد تنظيم بازار آمل ادامه داد: در راستای تنظیم بازار و برای کنترل و رفع کمبودها مرغ 84 تن، گوشت 6تن، برنج 60 تن و شکر 100 تن به عنوان اقلام ذخیره ای در نظر گرفته شده است.

مدیر اداره جهاد کشاورزی آمل افزود: بزودی اقلام مورد نیاز توسط عاملان فروش در اختیارمردم قرار خواهد گرفت و برای كنترل قيمت كالاهای مورد نياز اين ايام نيز طرح تشديد نظارت با همكاری ساير دستگاههای متولی در دستور كار قرار دارد.

دیدگاه خودتان را ارسال کنید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

             

دیدگاه   0