صفارهرندی در آمل:
17 خرداد 1395 ، دیدگاه 0
رویکرد دشمنان تزلزل در روحیه استقامت ملت ایران است / ضرورت حفظ روحیه انقلابی

 

به گزارش پایگاه خبری کمال نیوز، محمدحسین صفارهرندی، عضو مجمع تشخیص مصلت نظام در یادواره 31 شهید طایفه آسور و شهید مدافع حرم محمد بلباسی که در مسجد بقیه اله  الاعظم(عج) آمل برگزار شد اظهارداشت: منتصب بودن به شهدا مباهات والایی است که انسان از نظر معنوی اجر می گیرد.


وی با بیان این که هر چیزی در بیان شهدا گفته شود در مقام این عزیزان نیست، افزود: شهدا معامله ای کردند که ذهن ما توان درک حقایق آن را ندارد و این عزیزان وارد وادی امنی شدند که خوف و حزنی در آن وجود ندارد.


وزیر سابق فرهنگ و ارشاد اسلامی با اشاره به این که باب شهادت تا روز قیامت مفتوح است که خون شهید دارد انسان ها را دعوت می کند، بیان داشت: راه شهدا گمشدنی نبوده و به نحو شایسته ای ادامه دارد.


صفارهرندی اظهارداشت: مردم مظلوم منطقه پای حرف حقی که گفتند استقامت کردند و شایسته است مورد حمایت قرار گیرند و این امری ارزنده است.


عضو مجمع تشخیص مصلحت نظام افزود: حدود دو میلیون نفر برای اربعین حسینی به زیارت حرمین شریفین می روند که شرینی عشق بازی با سالار شهیدان به کام آنان نشسته و برای زیارت آن منطقه سر از پا نمی شناسند و نمی توانیم بگوییم چیزی که در آن جا می گذرد به ما ربطی ندارد که محل دلبستگی ما است.


وی ادامه داد: در سوریه نیز حرم حضرت زینب کبری(س) در معرض خطر قرار دارد و دل های مومن و متوسل در هر جایی باشد آرام و قرار ندارد که ضرورت حضور ما را در کشورهای منطقه نشان می دهد.


وزیر سابق فرهنگ و ارشاد اسلامی با بیان این که حضور ما در کشورهای منطقه برای تامین امنیت خودمان است که امروز شهدایی خطر را پذیرفتند تا در این جا دل های ما طوفانی نباشد.


صفارهرندی با اشاره به این که عده ای به دنبال شبهه آفرینی و تردید هستند، گفت: ایادی استکباری از طریق رسانه ای دارند کار می کنند تا نگاه مردم را در جهت تضعیف قدرت ملی وسوسه کند.


عضو مجمع تشخیص مصلحت نظام افزود: جریان فاسق و خبیثی که از بیرون عمل می کند و دنباله اش در داخل تلاش دارد تا تزلزل در روحیه استقامت و ایستادگی ملت ایران ایجاد کند.


وی ادامه داد: دشمنان تلاش می کنند تا نسبت به حقوق خودمان کوتاه بیاییم که پس از تحقق آن وعده ای لازم را انجام نمی دهند و کارهای جدیدی از ما می خواهند.


وزیر سابق فرهنگ و ارشاد اسلامی خاطرنشان کرد: دشمنان خواستار محدودکردن قدرت دفاعی ایران هستند و نمی خواهند موشک و سیستم های ضد هوایی داشته باشیم تا ما را دست بسته کنند و هر کاری می خواهند انجام دهند.


صفارهرندی ادامه داد: اسلام انقلابی اسلامی است که شهدای ما را در میدان نبرد با دشمنان برده و به مقامات والا و ارزشمندی رسانده است.


عضو مجمع تشخیص مصلحت نظام ادامه داد: رهبری معظم انقلاب در سخنرانی های اخیر خود بر حفظ روحیه انقلابی توجه دارند و دلیل دارد که دشمنان در کمین انقلاب نشسته هستند.


وی تصریح کرد: نباید از فرصت های حکومت اجازه دهیم عده ای برای ضربه زدن به حکومت استفاده کنند که ضرورت دارد هوشیاری خود را حفظ کنیم.

دیدگاه خودتان را ارسال کنید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

             

دیدگاه   0