قاسمی شهردار دابودشت:
16 خرداد 1395 ، دیدگاه 0
تروریسم ابزار نظام سلطه علیه انقلاب اسلامی است

 

به گزارش خبرنگار پایگاه خبری کمال نیوز ، علی قاسمی شهردار دابودشت درمراسم گرامیداشت رحلت حضرت امام وقیام 15 خرداد درمصلی نمازجمعه شهردابودشت دراجتماع مردم گفت: حضرت امام خمینی (ره)با تولید قدرت سوم با محوریت اسلام و نظریه ولایت فقیه در حکومت پایان انحصارگرایی و سلطه پذیری را در دنیای دو قطبی دوران جنگ سرد اعلام کرد.

وی با بیان اینکه مشکل نظام سلطه با اصل انقلاب اسلامی و اندیشه های امام راه حل است افزود: نظام سلطه انقلاب اسلامی را مشکل و مانع جدی تکمیل سلطه بر ملت ها و طرح نفوذ در خاورمیانه می داند.

وی ادامه داد: انقلاب اسلامی با تقسیم بندی نظام کنونی به سلطه گر و سلطه پذیر مخالف است و ایستادگی می کند وتروریسم ابزار نظام سلطه علیه انقلاب اسلامی است.

شهردار دابودشت تاکید کرد: محبوبیت زدایی و اعتبارزدایی از امام راه حل در گزارش بی بی سی از اهداف نظام سلطه است.

قاسمی یادآورشد: نظام سلطه از امام ,اندیشه های امام,نهادهای انقلابی و سپاه انقلاب اسلامی و ولایت که سد محکمی در برابر تحقق نظام جهانی به سلطه گر و سلطه پذیر است,عصبانی و خشمگین است.

وی عنوان داشت: ساده انگارانه است تصور شود مشکل امریکا با ایران صرفا بر سر مسایل انرژی هسته ای و برنامه موشکی است,مشکل اصلی امریکا با انقلاب اسلامی به دلیل جهاد کبیر و عدم تبعیت از ان است.

وی تصریح کرد: به اذعان اوباما و جان کری ایران به تعهدات خود در برجام عمل کرد,اما باز شروط می گذارند,و می گویند ایران برای استفاده فضای پس از برجام و دلار در مبادلات بانکی و بازار مالی امریکا باید اقدامات دیگری برای اعتماد سازی انجام دهد.

شهردار دابودشت خاطرنشان کرد: از جمله در خواستهای امریکا سپردن امور منطقه از جمله در سوریه و عراق که تحولات این کشور ها به امنیت ایران ارتباط دارد به خود امریکا است و اینکه نیروی قدس به داخل مرزهای ایران برگردد,در مسایل منطقه سلطه امریکا را بپذیرد,به حمایت محور مقاوت پایان دهد,و…

وی با بیان اینکه رهبر معظم انقلاب خلف صالح و جانشین بر حق امام راه حل است گفت: انقلاب اسلامی پس از ۳۷سال با رهبری حکیمانه مقام معظم رهبری با محوریت اسلام و اندیشه های امام رهبری و هدایت می شود.

قاسمی اظهارداشت: اندیشه انقلابی و عدم تبعیت از نظام سلطه و وحدت و همدلی در داخل و تبعیت از ولایت نظام سلطه را در دست یابی به اهداف علیه انقلاب اسلامی همانند گذشته نا کام می گذارد.                                                            

دیدگاه خودتان را ارسال کنید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

             

دیدگاه   0