امام جمعه آمل تاکید کرد:
14 خرداد 1395 ، دیدگاه 0
روحیه خدمت گزاری امام خمینی سرلوحه کاری مدیران قرار گیرد

 

به گزارش خبرنگار پایگاه خبری کمال نیوز، حجت الاسلام سید جلیل مرتضوی، امام جمعه آمل امروز در مراسم بزرگداشت سالروز ارتحال امام خمینی(ره) که در مسجد علامه حسن زاده آملی برگزار شد اظهارداشت: هرچه داریم از امام خمینی(ره) بوده که عزت، دین، آزادی و حق طلبی را برای ما فراهم کرده است.

وی تصریح کرد: صبوری و نگاه امام خمینی(ره) به فرزندش چنان ارزشی به ایشان داد و هر زائری به نجف اشرف می رود قبر این شهید را زیارت می کند که پدر و پسر برای خدا کار کردند.

امام جمعه آمل با بیان این که احوال و سیره امام خمینی(ره) درس بزرگی برای همه است، گفت: در سالروز ارتحال امام راحل باید خانه تکانی برای همه ما رقم خورد که کجا هستیم و می خواهیم در چه مسیری قدم برداریم.

حجت الاسلام مرتضوی خاطرنشان کرد: ضرورت دارد اقدامات امام خمینی(ره) برای همه ما درس باشد که برکات و دستاوردهای ارزشمندی دارد.

وی با بیان این که تقوا و اخلاق نیکوی امام خمینی(ره) توانسته است ایشان را در میان قلوب همگان باز کرده و حکومت داشته باشد، گفت: انسان باید نفس اماره خود را در نطفه خفه کند تا در مسیر دنیاطلبی قرار نگیرد و این امر بزرگ را امام راحل صورت دادند.

امام جمعه آمل با اشاره به این که تواضع و مردم داری از ویژگی های بارز امام راحل بوده است، اظهارداشت: خدمت به مردم و رفع مشکلات آنان ضرورت دارد که امام خمینی(ره) این نگاه را تقویت کرد و مقام ایشان به فزونی رفت تا به جایگاه والایی رسیدند.

حجت الاسلام مرتضوی ادامه داد: ما باید خدمت به مردم را از امام خمینی(ره) یاد گرفته و در رفتار خود از ایشان تبعیت داشته باشیم که اگر امروز بعد از رحلت ایشان محبوبیت بنیان گذار کبیر انقلاب اسلامی رو به گسترش قرار دارد به سبب آن است که خداوند متعال این وجود نورانی را دوست دارد.

وی افزود: امام خمینی(ره) در سختی ها همواره به دنبال خدمت به مردم و رفع مشکلات آنان بودند که پیام و درس مهمی برای همه ما است.

 امام جمعه آمل با بیان این که روحیه خدمت گزاری امام خمینی(ره) سرلوحه کاری مدیران قرار گیرد، بیان داشت: اگر در مسیر خدمت گزاری شایسته به مردم قدم برداریم رهرو راه امام خمینی(ره) و اهل بیت معصومین(ع) هستیم.

حجت الاسلام مرتضوی افزود: اگر در هر کاری به فکر رضایت خداوند متعال باشیم ارزشمند است که در غیر این صورت زنگ خطری برای همه ما بوده و باید مراقب باشیم.

وی خاطرنشان کرد: امروز امام خمینی(ره) افتخار جهان اسلام است که به برکت ایشان از ظلمت به نورانیت رسیدیم و ضرورت دارد راه این عزیز بزرگوار را ادامه دهیم.

امام جمعه آمل اظهارداشت: رهبری معظم انقلاب نیز مردم را به عنوان ولی نعمت خود می دانند که باید در راستای بهره گیری از رهنمودهای ایشان تلاش کنیم.

دیدگاه خودتان را ارسال کنید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

             

دیدگاه   0