حجت الاسلام صمدی آملی:
4 خرداد 1395 ، دیدگاه 0
اهمیت حمایت از محور مقاومت در جامعه تبیین شود

به گزارش خبرنگار پایگاه خبری کمال نیوز ،حجت الاسلام داود صمدی آملی، استاد حوزه و دانشگاه در همایش رزمندگان و بسیجیان بخش امام زاده عبداله(ع) آمل و یادواره شهدای مدافع حرم که در روستای میخران برگزار شد اظهارداشت: آل سعود با سابقه قریب به سیصد سال به استحکام خود پرداخت و تخریب سراسری جهان را آغاز کرد که از سوریه شروع و به سوی عراق و ایران برود تا به برنامه ها و اهداف خود برسد.

وی افزود: ایران اسلامی براساس آموخته های استقامت، صبر و شهادت طلبی میدان عظیم مقاومت را گسترش داد و به برکت خون های شهدا به عراق رفت و این کشور را به مرکز عظیمی تبدیل کرده است.

استاد حوزه و دانشگاه ادامه داد: یکی از برکات خون های پاک شهدای ما این است که عراق را در طول تاریخ در مقابل ما قرار داده بودند و در درون این کشور هسته قوی مقاومت تشکیل شد و امروز هم براساس جنگ در عراق و سوریه ده ها عناوین مقاومت برپا شده است.

حجت الاسلام صمدی آملی افزود: در ایران نیروهای نظامی و انتظامی و عموم مردم برای شهادت طلبی آماده هستند و در عراق نیز ده ها  گروه تشکیل شد که در مبارزه با داعش به خودکفایی رسیدند.

وی ادامه داد: عراق در مقابل دشمنان به خودکفایی رسید که می تواند در میدان جنگ شبیه عملیات بیت المقدس نقش آفرینی کنند.

یادگار هشت سال دفاع مقدس با بیان این که فتح خرمشهر آغازی برای فتوحات الهی در سراسر جهان است، گفت: عده ای نمی توانند واقعیت ها را درک کنند که با القائات شیطان همراهی کرده و دارند برکات کلی خون های شهدا را دنبال می کنند.

استاد حوزه و دانشگاه ادامه داد: ایران به عنوان قدرت جهانی همه مستضعفان عالم تشکیل شد که محوریت جهانی دارد و پایتخت تمام مبارزان عالم هستیم که می خواهند در مسیر حق علیه باطل جنگ کنند.

حجت الاسلام صمدی آملی تصریح کرد: خون شهدا عراق را آزاد کرد و عتبات عالیات نیز آزاد و در مسیر دلسوختگان امام حسین(ع) افتاده است و مقاومت قوی تشکیل شد که نیروهای عراقی در برابر داعش تحت عنوان فاطمیون در سوریه فعالیت می کنند.

وی ادامه داد: مانند شهید حیدری ها افتخارات ارزشمند ما هستند که هسته مقاومت سوریه را تشکیل دادند.

استاد حوزه و دانشگاه بیان داشت: وضع اسف باری در منطقه خاورمیانه به خصوص پنج استان عراق و جنوب شرقی سوریه وجود دارد که محاصره جهانی است و اهدافی را دنبال می کنند تا تمام مراکز محترم و عتبات سوریه و مراکز مورد اعتماد جهان اسلام و تشیع تخریب شود.

حجت الاسلام صمدی آملی افزود: به لطف الهی نیروهای ایرانی در منطقه فرارسیده و عراق را از خطر سقوط نجات داده و حفاظت مناطق آن را صورت دادند.

یادگار هشت سال دفاع مقدس ادامه داد: اگر در سوریه، عراق و لبنان درگیری ها را نداشتیم باید در مرزهای خودمان با دشمن مقاومت می کردیم.

وی اظهارداشت: اهداف دشمن ایران اسلامی است و کشور ما در جهان لشکرهای مختلفی تشکیل داد که در طول یک هفته سه میلیون بسیجی در عراق برمی خیزند و این ها از برکات شهدا است و نیروهای هشت سال دفاع مقدس در عراق آموزش های لازم را داده و سازماندهی کردند.

استاد حوزه و دانشگاه ادامه داد: این شب ها که منتصب به وجود امام عصر(عج) است از محضر این وجود نورانی استدعا داریم سقوط آل سعود را امضا کند و روزنه هایی در این خصوص دارد پیدا می شود که باید مقاومت را ادامه دهیم و شرایط کنونی زمانی برای کوتاه آمدن نیست.

حجت الاسلام صمدی آملی با بیان این که امروز با خون شهدای مدافع حرم لشکر جهانی تشکیل شد، تصریح کرد: بیش از یک میلیارد سنی جهان متوجه شدند داعش، آل سعود و دیگر گروه های تکفیری انحرافی هستند و این ها نیز به برکت خون های شهدا است.

وی اظهارداشت: خط مقاومت از ایران به سوی لبنان به برکت امام رضا(ع) آغاز شد و به مسجد جامع فاو رفت که در شرایط کنونی این پرچم سوریه، لبنان، یمن و غزه رفته است که کار بزرگ سختی های خاص خود را دارد.

یادگار هشت سال دفاع مقدس تصریح کرد: عده ای در درون توجیه نیستند یا از دشمنان خط می گیرند که مبادا این خطوط مسموم در داخل کشور شبهه ایجاد کنند و باید اهمیت حمایت از محور مقاومت در جامعه تبیین شود که اگر شهدای مدافع حرم نبودند خبری از حرم حضرت زینب(س)، حرم حضرت رقیه(س) و عتبات عالیات نبود و شعیان عراق و سوریه را کشته و جنگ در مرزهای ایران در حال وقوع بود.

دیدگاه خودتان را ارسال کنید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

             

دیدگاه   0