کمال نیوز گزارش می دهد؛
1 خرداد 1395 ، دیدگاه 0
برگزاری جلسه شورای راهبردی بسیج طلاب و امور روحانیون شهرستان آمل +عکس

به گزارش خبرنگار پایگاه خبری کمال نیوز ،جلسه شورای راهبردی بسیج طلاب و امور روحانیون شهرستان آمل  در سالن کنفرانس ستاد فرماندهی انتظامی شهرستان آمل برگزار شد.

در این جلسه که با موضوع اقتصاد مقاومتی اقدام و عمل با حضور بسیج طلاب ادارت و سازمانهای دولتی شهرستان آمل برگزار شد حجتالاسلام مهدی تقی‌زاده  امام جمعه دابو ودشت سر اظهار کرد: همه مردم و مسؤولان باید در راستای عملی کردن منویات رهبر انقلاب گام بردارند و در مسیر فرمایشات معظم‌له حرکت کنند.

وی افزود: روحانیون در مساجد به تبیین اقتصاد مقاومتی و راه‌های عملی کردن اقدام و عمل در بین مردم بپردازند.

امام جمعه دابودشت آمل با اشاره به فرمایشات رهبری و سرلوحه قرار دادن آن، تصریح کرد: تکلیف روحانیون در بیانات رهبر انقلاب اعلام شده و باید برای عمل به آن تلاش کرد.

تقی زاده  اقدامات نیروی انتظامی در شهرستان آمل را رضایت‌بخش دانست و بیان کرد: مقام معظم رهبری در دیدار با فرماندهان انتظامی شهرستان‌ها اقدامات این مأموران را مورد رضایت دانستند همچنین این رضایت ولی‌فقیه نشان از همسویی نیروی انتظامی و مجموعه پلیس با ولایت و رهبری است.

حجت‌الاسلام امینی رئیس عقیدتی سیاسی فرماندهی انتظامی شهرستان آمل نیز در این نشست اظهار کرد: مأموریت روحانیون و طلاب در حوزه اقتصاد مقاومتی بسیار مهم است و باید آگاه‌سازی لازم در بین مردم انجام شود.

حجت‌الاسلام امینی افزود: با توجه به فرمایشات مقام معظم رهبری و بر شمردن وظایف روحانیون در سه حوزه هدایت فکری و معنوی، هدایت سیاسی و خدمات اجتماعی، غم‌خواری و خدمت‌رسانی به مردم، روحانیت به عنوان معتمد مردم باید سنگ صبور باشد.

وی تصریح کرد: روحانیت باید به وسیله آیات و روایات اسلامی و بازگو کردن آنها در زمینه اقتصاد مقاومتی وارد شده و این مهم را در جامعه تشریح کند.

 

دیدگاه خودتان را ارسال کنید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

             

دیدگاه   0