مدیرعامل سازمان پارکها و فضای سبز شهرداری آمل خبرداد:
1 خرداد 1395 ، دیدگاه 0
اجرای فاز اول احداث فضای سبز پیاده روی بلوار ولایت شمالی / افزایش خدمت رسانی به بوستان ها و پارک های آمل

به گزارش خبرنگار پایگاه خبری کمال نیوز ، محبوبه علیزاده مدیرعامل سازمالن پارکها وفضای سبز شهرداری آمل با بیان اینکه شهروندان می توانند در گسترش و حفظ و نگهداری فضای سبز مشارکت داشته باشند گفت: خوشبختانه در دوره چهارم شورا و با حمایت های شهرداری توجه به گسترش فضای سبز دراولویت قرار دارد.

وی افزود: درهرسال شاهد افتتاح چندین پارک محلات در شهر هستیم که امسال پارک های جدید در محلات احداث می شود.

مدیرعامل سازمان پارکها و فضای سبز شهرداری آمل تاکید کرد: در هر پروژه ای که افتتاح می شود مرحله بعدی حفظ و نگهداری فضای سبز برعهده این سازمان می باشد که خوشبختانه در سال گذشته بلوار ولایت شمالی افتتاح و به بهره برداری رسید و امسال احداث فضای سبز پیاده روی بلوار ولایت شمالی در چندین فاز اجرا خواهد شد.

علیزاده ادامه داد: فاز اول احداث فضای سبز پیاده روی بلوار ولایت شمالی شامل مراحل نخاله برداری، حمل و پخش خاک و کاشت نهال نارنج در دستور کار سازمان قرار گرفته و هم اکنون در حال اجرا می باشد و پیش بینی می شود در این فاز تعداد 500 اصله نهال نارنج کاشته شود.

وی عنوان داشت: امسال با اضافه کردن بستر کاشت نشای فصلی در سطح  بلوارها و میادین نیاز به این نشاهای فصلی بیشتر احساس می شود که با تلاش کارشناسان و پرسنل واحد تولیدی سازمان و تمام نیاز شهرآمل را در واحد تولیدی سازمان مرتفع می سازیم و تولید این  گل ها در تمام طول سال ادامه دارد.

مدیرعامل سازمان پارکها وفضای سبز شهرداری آمل اظهارداشت: بیش از 200 هزار بوته انواع نشای تابستانی در بلوارها، پارکها ومیادین شهر کاشته شد.

علیزاده اضافه کرد: با توجه به نزدیک شدن به تعطیلی مدارس، میزان استفاده شهروندان از بوستان ها و پارک های آمل افزایش پیدا می کند و باید خدمت رسانی در این زمینه تقویت شود.

وی گفت: رسیدگی به فضای سبز بوستان های شهر آمل یکی از اولویت های خدمت رسانی مدیریت شهری در سال جاری می باشد.

دیدگاه خودتان را ارسال کنید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

             

دیدگاه   0