فرمانده سپاه ناحیه آمل تاکید کرد:
30 اردیبهشت 1395 ، دیدگاه 0
زمینه حضور گسترده نسل جوان در مساجد فراهم شود

به گزارش خبرنگار پایگاه خبری کمال نیوز ، سرهنگ پاسدار حکمت داجلری، فرمانده سپاه ناحیه آمل در مراسم تودیع و معارفه فرماندهی پایگاه مقاومت بسیج امام رضا(ع) آمل با بیان این که برای رسیدن به سعادت و رستگاری حضرت حق دستورالعمل هایی صادر کرده است، گفت: ضرورت دارد عبرت های قرآنی را خوانده و از آن بهره گیری داشته باشیم.

وی تصریح کرد: وحدت و همدلی زمینه ساز سعادت و تعالی انسان می شود که باید در این مسیر ارزنده و والا قرار داشته باشیم.

داجلیری ادامه داد: امروز بسیج افتخاری در دنیا شده است که مفهوم آن یکپارچگی و اتحاد در حول محور ولایت فقیه است و باید رهنمودهای مقام معظم رهبری را در برنامه ها و فعالیت های خود اجرایی کنیم.

فرمانده سپاه ناحیه آمل افزود: شهدای ما به برکت پرورش در مسجد توانستند به این مقام والا و ارزنده دست پیدا کنند که باید زمینه گسترش و ترویج فعالیت های مساجد را فراهم کنیم.

وی اظهارداشت: نیاز است تا مساجد را فعال کرده و زمینه حضور بیش از پیش جوانان را در این مکان گرانقدر فراهم کنیم که برکات و دستاوردهای ارزشمندی دارد.

داجلری خاطرنشان کرد: حضور جوانان در مساجد باید فرصتی باشد تا ضمن ارتقای معنویت و معرفت دینی، زمینه حضور با بصیرت این عزیزان را در عرصه های اجتماعی فراهم کنیم.

فرمانده سپاه ناحیه آمل تصریح کرد: اساس بسیج و مسجد بر پایه تقوا است که وظایف مهم و سنگینی برعهده داریم که باید در راستای انجام تکالیف خود به بهترین نحو ممکن کوشا باشیم.

گفتنی است؛ در این مراسم از تلاش های جهادی مجتبی محمدی فرماندهی سابق پایگاه مقاومت بسیج امام رضا(ع) آمل قدردانی و سرهنگ پاسدار حکمت داجلری به عنوان فرماندهی جدید این پایگاه معرفی شد.

دیدگاه خودتان را ارسال کنید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

             

دیدگاه   0