امام جمعه دابو و دشت سر مطرح کرد:
28 اردیبهشت 1395 ، دیدگاه 0
دستگاه قضایی برخورد جدی با عناصر مرتبط با فرقه بهاییت داشته باشد / ضرورت نظارت در پرداخت حقوق دهها میلیونی

به گزارش خبرنگار پایگاه خبری کمال نیوز، حجت الاسلام مهدی تقی زاده، امام جمعه دابو و دشت سر در مراسم شهید مدافع حرم رضا حاجی زاده که در بخش دابودشت آمل برگزار شد اظهارداشت: هدف خلقت بشریت برای تکامل و سعادت است که انسان مقام و منزلت بسیاری گرانقدری دارد و باید قدر خود را بدانیم.

امام جمعه دابو و دشت سر خاطرنشان کرد: مراتب عرفان و زهد و رسیدن به مقام شهود ارزشمند است و افرادی که به مقام شهود می رسند منتخب الهی هستند.

وی با بیان این که آثار اسیر نفس بودن و مقدمات ترس سبب القائات روابط با بیگانگان می شود، تصریح کرد: مدیرانی که برای موضوعاتی مانند تبریک تولد نوه جان کری و عرض تسلیت ها در جهان اهتمام ویژه ای داشتند توفیق نداشتند تا تسلیتی به سبب شهادت سیزده مدافع حرم دلاور مازندرانی لشکر 23 کربلا در سوریه داشته باشند.

حجت الاسلام تقی زاده ادامه داد: در کتاب نهج البلاغه امام علی(ع) مراتب ایمان بیان شده که از جمله آن صبر، یقین، عدالت و جهاد است و کسی که این چهار ستون ایمان را نداشته باشد موفق نبوده و از گردونه سیاست حذف می شود.

امام جمعه دابو و دشت سر تصریح کرد: دیدار اخیر فرزند یکی از مدیران نظام با اعضای فرقه ضاله بهاییت و گفتمان اخیر آمریکایی ها مبنی بر آزادی زندانیان جاسوس مانند سفر قبلی این خانم سر دسته فتنه به آمریکا و آزادی نظامیان آمریکایی پس از دستگیری سپاه قهرمان مرتبط است که دستگاه قضایی  برخورد جدی با این افراد سبک سر داشته باشد.

 استاد حوزه علمیه مازندران با بیان این که تبعیت از فرامین رهبری شاخص ترین اهداف مدافعان حرم است، گفت: ضرورت دارد با خاطیان و زاویه گیران منویات رهبری برخورد جدی صورت گیرد.

وی با بیان این که تحقق اقتصاد مقاومتی امری مهم و اساسی است که باید در راستای عمل کردن آن اهتمام شایسته ای وجود داشته باشد، افزود: مدیران کشور ساده زیستی را از شهدا یاد بگیرند و راه این عزیزان را ادامه دهند.

 حجت الاسلام تقی زاده خاطرنشان کرد: نیاز است تدبیری دوباره در نجات مردم فدا شده اهداف شخصی مدیران انجام شده و نظارت در پرداخت حقوق 75 میلیونی به مدیران و جاماندن مردم کم در آمد در این عرصه صورت گیرد.

 امام جمعه دابو و دشت سر ادامه داد: زیر سوال بردن دولت گذشته بس است و ضرورت دارد ببینید خود شما در این عرصه چه کارهایی صورت دادید و برای خدمت به مردم چه کردید.

استاد حوزه و دانشگاه با بیان این که دولت باید رهنمودهای ولایت فقیه را به نحوی شایسته اجرایی کند، گفت:  شهدا و مدافعان حرم درس غیرت و مردانگی را به ما  می آموزند اما بعضی از افراد در مسیر بی غیرتی، ترس و زبونی هستند.

وی با اشاره به این که ما مظلوم و شجاع هستیم و چون خداوند منان را داریم نیازی به کداخدا نیست، افزود: اقتصاد مقاومتی به مفهوم باور به انقلاب و اهداف بلند آن است که باید حمایت و دفاع از محور بیداری در جهان داشته باشیم.

حجت الاسلام تقی زاده خاطرنشان کرد: اسلام مرز جغرافیایی ندارد اما بعضی از مدیران ما در مدیریت روستاها ماندند تا برسد به شهر، استان و کشور که این گونه پذیرفتنی نیست.

امام جمعه دابو و دشت سر با بیان این که شهدا از مقام ارزنده و والایی برخوردار هستند، گفت: بعضی از مدیران در مراسم یادواره های شهدا در بخش حضور پیدا نمی کنند که باید به این افراد گفت حضور در این مجالس سبب کاهش جایگاه شما نمی شود.

وی با بیان این که شهدا سرمایه های ماندگار نظام اسلامی هستند، افزود: این عزیزان رفتند و ما امروز وظیفه داریم تا راه این بزرگواران را به بهترین نحو ممکن و آن گونه که شایسته است ادامه دهیم.

دیدگاه خودتان را ارسال کنید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

             

دیدگاه   0