مسئول کمیسیون فرهنگی شورای شهر آمل خبرداد:
22 اردیبهشت 1395 ، دیدگاه 0
اولین یادواره شهید اقتدار و امنیت آمل برگزار می شود

 

مسئول کمیسیون فرهنگی شورای اسلامی شهر آمل از برگزاری مراسم گرامیداشت اولین سالگرد شهید اقتدار و امنیت ، شهید حاج روح اله سلطانی خبر داد.

به گزارش پایگاه خبری کمال نیوز، روح اله آذرگشت شهادت شهیدان اخیر مدافع حرم را به خانواده های آنان و عموم مردم ایران خصوصا همشهریان آملی تبریک و تسلیت گفت و اظهار داشت: این یادواره با همیاری شورای اسلامی شهر و شهرداری آمل ، لشگر عملیاتی 25 کربلا ، فرمانداری ، سپاه ناحیه آمل ، اداره بنیاد شهید و امور ایثار گران آمل و خانواده شهید سلطانی با شکوه و درخور مقام رفیع این شهید گرانقدر در حسینیه سپاه آمل در خرداد ماه سال جاری برگزار خواهد شد.

مسئول کمیسیون فرهنگی شورای اسلامی شهر آمل تصریح کرد: اگر مجالس عزاداری سرور و سالار شهیدان هر ساله برگزار نمی شد قیام عاشورا کم کم به فراموشی سپرده می شد و در حال حاضر نیز واجب است برای زنده ماندن و جریان داشتن اهداف و ارزش هایی که شهدا و خانواده های آنان فداکاری کرده اند همواره مجالس گرامیداشت یاد و خاطره شهدا با شکوه هر چه تمام تر توسط تمامی مردم ، دستگاه ها و نهادها برگزار شود.

وی افزود: عزت ، اقتدار و امنیت امروز جمهوری اسلامی ایران و هر چه که داریم از برکت خون شهداست و باید از تمام ظرفیت خود برای برگزاری هر چه بهتر برگزاری این مراسم ویژه استفاده کنیم.

آذرگشت با بیان اینکه شهیدان پاک و والامقام این خطه هرگز فراموش نشده و همواره الگو و اسطوره های بی بدیل ساکنان این شهر بوده و خواهند بود خاطرنشان کرد : هر کاری که برای شهدا کنیم ادای دین کرده‌ایم و این خدمت یک افتخاری برای ماست و اجر معنوی و اخروی به همراه دارد.

مسئول کمیسیون فرهنگی شورای اسلامی شهر آمل با بیان اینکه انقلاب اسلامی به عنوان یک ودیعه گرانقدر در نزد ماست گفت : امروز دشمن در دو جنگ نرم و جنگ اقتصادی بر علیه ایران توطئه کرده که باید تدابیر ویژه ای برای مهار این دسیسه ها اندیشیده شود.

شهید حاج روح اله سلطانی معاون عملیات لشگر عملیاتی 25 کربلا در خرداد ماه سال 94 در شمال غرب کشور در منطقه سردشت در درگیری با گروهک پژاک به درجه رفیع شهادت نائل آمد.

دیدگاه خودتان را ارسال کنید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

             

دیدگاه   0