سرپرست اداره ورزش و جوانان آمل تاکید کرد:
22 اردیبهشت 1395 ، دیدگاه 0
صندوق حمایت از قهرمانان ورزش آمل تشکیل شود / ضرورت توسعه ورزش

به گزارش خبرنگار پایگاه خبری کمال نیوز ، ناصر نصری سرپرست اداره ورزش وجوانان آمل  در جلسه شورای هماهنگی ورزش شهرستان با تاکید بر اینکه برای حمایت از افتخارآفرینان ورزشی باید صندوق حمایت از قهرمانان ورزش آمل تشکیل شود تا حمایت های لازم صورت گیرد، اظهارداشت: جلسات شورای ورزش باید تداوم داشته باشد تا در جهت تقویت ورزش شهرستان گام های ارزنده ای برداشته شود.

سرپرست اداره ورزش و جوانان آمل با توجه به اینکه ورزش بسیار مهم است که باید از بیان دغدغه ها برای پیشرفت و توسعه ورزش شهرستان استفاده کنیم، تصریح کرد: ۶۰ مورد فضای ورزشی و سالن روباز تحت نظر اداره ورزش و جوانان و ۳۱ مورد سالن های ورزشی برای ارگانها در استان وجود دارد.

نصری با بیان اینکه در مجموع سرانه ورزش شهرستان یک متر و ۵ سانتی متر است که از میانگین استانی و کشورزی بالاتر است، خاطرنشان کرد: همواره شاهد افتخارآفرینی ورزشکاران این شهرستان در عرصه های بین المللی و کشوری هستیم که باید حق ورزش بیشتر از این ها ادا شود.

وی بیان کرد: باید برای تجلیل از قهرمانان ورزشی ستاد تشکیل شود تا بتوانیم به نحو شایسته قدردانی از ورزشکاران صورت گیرد.

همچنین معاون فرمانداری ویژه آمل با بیان اینکه توسعه فضاهای ورزشی و ترویج فرهنگ ورزش باید در دستور کار قرار گیرد، گفت: سرانه ورزش استان ۷ سانتی متر بود و امروز به یک متر و ۵ سانتی متر رسیده که این پیشرفت ها مرهون تلاش ها در شورای ورزش بود.

سید جعفر رسولی بیان کرد: آمل شهر قهرمان پرور و دوست دار ورزش است که شوراهای اسلامی، دهیاران، شهرداران، سپاه و بخش خصوصی در این عرصه خوب وارد شدند.

وی با بیان اینکه ترویج فرهنگ ورزش عمومی ضرورت دارد که باید در این عرصه وارد شده و آن را در زندگی مردم قرار دهیم، اذعان داشت: باید از ظرفیت های موجود استفاده تا بتوانیم شاهد توسعه فضاهای ورزشی شهرستان باشیم.

معاون فرمانداری ویژه آمل خاطرنشان کرد: در کنار ورزش عمومی می توانیم استعدادها را برای ورزش قهرمانی جستجو کنیم.

دیدگاه خودتان را ارسال کنید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

             

دیدگاه   0