کمال نیوز خبر می دهد؛
18 اردیبهشت 1395 ، دیدگاه 0
تجلیل از اعضای ستاد تسهیلات سفر آمل بدون قدردانی از خبرنگاران!!!

 

به گزارش پایگاه خبری کمال نیوز، جلسه شورای اداری آمل با حضور معاون سیاسی امنیتی استاندار مازندران، امام جمعه دابو و دشت سر، فرماندار ویژه آمل، مدیران شهری و اصحاب رسانه و خبرنگاران برگزار شد که در پایان برنامه از اعضای ستاد تسهیلات سفر شهرستان آمل به پاس تلاش ها در ایام نوروز قدردانی شد.

متاسفانه از میان آمار مدیرانی که در این جلسه قدردانی شدند نامی از خبرنگاران که بدون چشمداشتی در راستای انعکاس برنامه ها تلاش می کنند دیده و برده نشد و جالب این است خبرنگاران شهرستان آمل در ایام تعطیلات نوروزی عزم شایسته ای در انعکاس اخبار و رویدادهای شهرستان داشته و گزارش ها و خبرهای بسیاری را به صورت مکتوب و تصویری منتشر کردند و به نوعی همپای مسئولان حضوری فعال و اثرگذار داشتند.

در روز سیزدهم فروردین (روز طبیعت) نیز با وقوع سیل در این شهرستان شاهد اقدام جهادی خبرنگاران در راستای انعکاس تلاش های مسئولان بودیم که امید می رفت لااقل در این مراسم که از همه مدیران قدردانی گردید از خبرنگاران نیز تجلیل شود.

چند روزی نیست که از اتفاق جلوگیری از ورود خبرنگاران به مراسم افتتاح بیمارستان امام خمینی(ره) آمل با حضور وزیر بهداشت می گذرد و امید است فرماندار ویژه آمل که در تمام جلسات در پاسداشت تلاش های خبرنگاران سخنانی ارائه می کنند در عمل نیز قدردان زحمات اصحاب رسانه و خبرنگاران شهرستان باشند.

دیدگاه خودتان را ارسال کنید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

             

دیدگاه   0