در سالن سرپوشیده ورزشی شهید خوش ‌سیما آمل برگزار شد؛
18 اردیبهشت 1395 ، دیدگاه 0
مراسم اختتامیه مسابقات قهرمانی بوکس جوانان مازندران +عکس

به گزارش خبرنگار پایگاه خبری کمال نیوز ، مراسم اختتامیه مسابقات قهرمانی بوکس رده جوانان مازندران با حضور ابوالقاسم عباسی معاون توسعه ورزش قهرمانی و حرفه ای اداره کل ورزش و جوانان مازندران، نصیری بخشدار مرکزی، پرویز نصیری سرپرست هیأت بوکس مازندران، ناصر نصری سرپرست اداره ورزش و جوانان آمل ، نصرت ‌الله نعمتی رئیس هیأت بوکس آمل، پیشکسوتان و ورزشکاران استان به میزبانی آمل در سالن سرپوشیده ورزشی شهید عابدین خوش‌ سیما در کته پشت آمل به عنوان بزرگ ترین و کامل ترین سالن بوکس استان مازندران برگزار شد.

پرویز نصیری سرپرست هیأت بوکس مازندران با قدردانی از برگزارکنندگان این مسابقات گفت: ورزش بوکس یکی از ورزش های مهیج و دیدنی می باشد که امیدواریم سطح مسابقات طوری بوده که زمینه رضایت تماشاچیان فراهم شده باشد.

وی افزود: امیدواریم بتوانیم قهرمانی سال گذشته در کشور را در سال 95 مجددا تکرار کنیم.

سرپرست هیأت بوکس مازندران ادامه داد: خانواده خوش سیما که از جنس بوکس هستند و این سالن زیبا که به نام شهید خوش سیما می باشد را در اختیار هیئت بوکس برای برگزاری مسابقات قرار دادند.

نصیری تاکید کرد  اداره کل ورزش و جوانان باید از چنین سرمایه گذارانی تقدیر کند که با احداث اینگونه سالن ها باعث تقویت ورزش در مازندران می شوند.

نصرت ‌الله نعمتی رئیس هیأت بوکس آمل اظهار کرد: 17 تیم از همه شهرستان ‌های مازندران همانند آمل، بابل، بابلسر، ساری، نور، نوشهر و تنکابن در این مسابقات شرکت کردند.

وی افزود: 69 بوکسور در رده سنی جوانان به مدت دو روز با رقبا روب‌رو شدند که تیم ‌ها با قرعه‌ کشی حریفان خود را شناختند تا مبارزات با حضور داوران دارای مدرک ملی و فدراسیون بوکس در 10 وزن برگزار شود.

رئیس هیأت بوکس آمل خاطرنشان کرد: دیدارها به ‌صورت حذفی برگزار شده و این رویداد بعد از چندین سال به میزبانی شهرستان آمل برگزار شد.

وی اشاره کرد: مسابقات قهرمانی بوکس رده جوانان مازندران با برگزاری 59 مبارزه پیگیری شده و در پایان به نفرات برتر مسابقات بوکس جوایز و حکم قهرمانی اهدا شده است.

رئیس هیأت بوکس آمل  تاکید کرد: نفرات برتر این رقابت‌ ها به همراه افراد منتخب از سوی کمیته فنی مسابقات قهرمانی بوکس رده جوانان مازندران در قالب تیم منتخب مازندران خود را برای رقابت‌ های کشوری که در آینده نزدیک برگزار می‌شود آماده می‌کنند.

یدالله خوش سیما مدیریت مجتمع ورزشی شهید عابدین خوش ‌سیما با اشاره به برگزاری مسابقات قهرمانی بوکس رده جوانان مازندران به مدت دو روز در این مجتمع گفت: این مجتمع دارای سالن بوکس و ایروبیک بمساحت 450 مترمربع می باشد که بزرگ ترین و کامل ترین سالن بوکس در استان مازندران می باشد و سالن توپی اعم از بسکتبال، فوتسال، والیبال و هندبال به مساحت 1050 مترمربع به ارتفاع 12 متر و دارای صندلی تماشاگران می باشد.

مدیریت مجتمع ورزشی شهید عابدین خوش ‌سیما یادآورشد: فرزندان بنده همگی در رشته های ورزشی مشغول به فعالیت هستند و قطعا با ساخت این مجتمع می توانیم مسابقات شهرستانی واستانی را دررشته های بسکتبال، فوتسال، والیبال و هندبال برگزار کنیم.

لازم بذکراست :در پایان مسابقات قهرمانی بوکس جوانان مازندران ورزشکاران شهرستان آمل با کسب یک مدال طلا، سه نقره و سه برنز در مجموع با کسب 15 امتیاز به مقام قهرمانی رسیدند، شهرستان قائم‌شهر با دو مدال طلا و یک نقره پس از کسب 12 امتیاز نائب قهرمان شد. شهرستان محمودآباد با دو مدال طلا، یک نقره و 12 امتیاز به جایگاه سوم رسیده و بوکسورهای نوری هم با دو مدال طلا و کسب 12 امتیاز به جایگاه چهارم رسیدند.


 

دیدگاه خودتان را ارسال کنید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

             

دیدگاه   0