نماینده مردم آمل در مجلس تاکید کرد:
16 اردیبهشت 1395 ، دیدگاه 0
ضرورت جذب نیروهای بومی منطقه در بیمارستان امام خمینی / عرصه بهداشت و درمان کشور متحول شد

 

به گزارش پایگاه خبری کمال نیوز، عزت الله یوسفیان ملا، نماینده مردم آمل و لاریجان در مجلس شورای اسلامی در مراسم افتتاح بیمارستان امام خمینی(ره) آمل اظهارداشت: این بیمارستان تاریخچه ای دارد که در سال 64 رییس دادگستری آمل بودم مصاف با روز بزرگداشت حماسه ششم بهمن نخست وزیر وقت برای آمل آمدند که آنجا بیان شد مشکل امکانات درمانی داریم  و بیمارستان می خواهیم که بیان شد اگر زمین دارید برای کلنگ زنی اقدام می کنیم.

 وی تصریح کرد: مردم آمل در آن سال 67 میلیون تومان پول جمع کردند اما دولت به تعهدات خود در این راستا عمل نکرد.

یوسفیان ملا خاطرنشان کرد: در سال 80 کل این زمین را از کاربری بهداشتی خارج کرده و آموزشی کردند که در سال 82 وارد مجلس شدم بعد از مذاکرات بسیار با سازمان مدیریت به نتیجه ای نرسیدیم که در دیوان عدالت اداری طرح شکایت صورت گرفت.

وی ادامه داد: حکم محکومیت آنان را گرفتیم که پس از دستور موقت و عدم زیر بار رفتن آنان دوباره دادخواست مجدد و محکومیت آنان را داشتیم که جلسه ای در کمیسیون بهداشت مجلس برگزار و خواستار پس گرفتن شکایت شدند که به شرط راه اندازی بیمارستان آمل و 2223 تخت بیمارستان در کشور با این درخواست موافقت شد.

نماینده مردم آمل و لاریجان در مجلس تاکید کرد: وزیر بهداشت تعامل خوبی با ما دارند که هر چیزی خواستیم در راستای اجرایی کردن آن گام برداشتند.

یوسفیان ملا افزود: دکتر قاضی زاده هاشمی تلاش های بسیاری داشته و عرصه بهداشت و درمان کشور را متحول کردند.

نماینده مردم آمل و لاریجان در مجلس خاطرنشان کرد: خدا را شاکر هستیم بعد از برگزاری انتخابات این بیمارستان افتتاح شد که نشان دهیم افتتاح برای گرفتن رای نبوده است.

وی افزود: درخواست ما این است در بخش خدمات از نیروهای منطقه استفاده شده و جذب نیرو صورت گیرد تا از شهرهای دیگر نیرو نیامده و از ظرفیت های خودمان استفاده شود.

دیدگاه خودتان را ارسال کنید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

             

دیدگاه   0