مدیرعامل سازمان بهسازی و نوسازی شهرداری آمل خبرداد:
15 اردیبهشت 1395 ، دیدگاه 0
نخستین دوره مسابقات اسکیس شهری در آمل برگزار می‌شود

به گزارش خبرنگار پایگاه خبری کمال نیوز ؛ حمیدرضا طاهرنژاد مدیرعامل سازمان بهسازی ونوسازی شهرداری آمل به برگزاری نخستین دوره مسابقات اسکیس شهری با عنوان «کهن شهر» در آمل اشاره کرد و گفت: این مسابقه با همکاری علمی مرکز پژوهش شورای اسلامی شهر آمل و گروه معماری دانشگاه آزاد اسلامی واحد آیت الله آملی در  27 اردیبهشت ماه برگزار می‌شود.

وی مهلت ثبت نام در این مسابقه را بسیار محدود عنوان کرد و افزود: فارغ التحصیلان و دانشجویان رشته معماری و طراحی شهری در استان مازندران می‌توانند تا ساعت 24 روز جمعه 24 اردیبهشت ماه برای شرکت در این مسابقه ثبت‌نام کنند.

مدیرعامل سازمان بهسازی و نوسازی شهرداری آمل موضوع طراحی این مسابقه را پیاده‌راه هسته مرکزی شهر آمل عنوان کرد و گفت: موضوعی که شرکت کنندگان می‌توانند بر اساس آن در روز مسابقه ایده‌های خود را طراحی کنند حدفاصل پل معلق تا کوچه مخابرات و همچنین حد فاصل پل 12 چشمه تا انتهای خیابان مهدیه شهرستان آمل است.

طاهرنژاد با بیان اینکه شرکت کنندگان باید شرایط فراخوان، معیارهای داوری و همچنین شیوه ثبت‌نام را به دقت مطالعه کنند، تصریح کرد: علاقمندان برای ثبت‌نام باید به بخش پروژه‌ها در وب سایت سازمان بهسازی و نوسازی شهرداری آمل به آدرس www.behsazi-amol.ir مراجعه کنند.

وی در پایان خاطرنشان کرد: به نفرات نخست تا سوم این مسابقه به ترتیب سه، 2 و یک سکه بهار آزادی به همراه تندیس و لوح تقدیر اهدا می‌شود.

دیدگاه خودتان را ارسال کنید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

             

دیدگاه   0