کمال نیوز خبرمی دهد؛
12 اردیبهشت 1395 ، دیدگاه 0
تقدیر فرماندهی سپاه ناحیه آمل از مدیر آموزش وپرورش آمل +عکس

 به گزارش خبرنگار پایگاه خبری کمال نیوز ،همزمان با هفته معلم و گرامیداشت استاد شهید مطهری و روز عقیدتی در سپاه مراسمی با حضور فرماندهی سپاه ناحیه آمل ، مسئول دفتر نمایندگی ولی فقیه در سپاه آمل، مدیر آموزش و پرورش آمل و دیگر مهمانان در حسینیه ثارالله سپاه آمل برگزار شد.

حمید محمدنسب مدیر آموزش و پرورش آمل با اشاره به جایگاه آموزش و پرورش در جامعه گفت: آموزش و پرورش اصلی‌ ترین، اساسی ‌ترین و بهترین مکان ترویج فرهنگ اسلام و انقلاب اسلامی است.

وی اظهار داشت: سپاه با حضور فعال در آموزش و پرورش توانست به بهترین نحو در گسترش فرهنگ اسلامی و انقلابی در کنار آموزش و پرورش ایفای نقش کند.

مدیر آموزش و پرورش آمل بیان داشت: فرهنگیان و دانش‌آموزان همواره علاقه خود به اسلام و نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران را نشان داده‌ اند.

محمدنسب بیان داشت: در گذشته با حضور گسترده در میادین نبرد حق علیه باطل و در حال حاضر با شرکت فعال در راهیان نور، حلقه‌های صالحین، همایش‌های بصیرت و اردوهای مانوری سپاه این علاقه را بیان می ‌دارد.

وی ادامه داد: هزینه در امور فرهنگی و تربیتی، جذب نیرو و حفظ آن‌ها، سرمایه‌ گذاری مفید و پرفایده است.

مدیر آموزش و پرورش آمل تصریح کرد: دشمنان انقلاب اسلامی هرگز از حمله به نظام مقدس، دست بر نداشته و بر نخواهند داشت و آموزش و پرورش بهترین و قوی‌ ترین سنگر دفاع از ارزش‌های انقلاب اسلامی در تهاجم فرهنگی است.

ﻣﺤﻤﺪﻧﺴﺐ ﺑﺎ ﺑﯿﺎن اهمیت اردوهای راهیان ﻧﻮر اذﻋﺎن داﺷﺖ: اﻧﻘﻼب اﺳﻼﻣﯽ ﻣﺎ ﺣﺎﺻﻞ ﺧﻮن شهیدان ﮔﺮاﻧﻘﺪراﺳﺖ و ﺑﺎﯾﺪ ﺟﻮاﻧﺎن و ﻧﻮﺟﻮاﻧﺎن ﺑﻌﻨﻮان رهروان راه شهدا در اﯾﻦ ﻣﺴﯿﺮ روﺷﻦ ﺣﺮﮐﺖ ﮐرﺪه و ﻓﺮﻣﺎن ﻣﻘﺎم ﻣﻌﻈﻢ رهبری را در ﺗﻮﻟﯿﺪ ﻋﻠﻢ و نهضت ﻧﺮم اﻓﺰاری ﺑﻪ ﺧﻮﺑﯽ ﻋﻤﻠﯿﺎﺗﯽ ﻧﻤﺎﯾﯿﺪ.

وی اﻓﺰود: ﺑﺮای آﻧﻜﻪ ﺑﺘﻮاﻧﯿﻢ شهدا را اﻟﮕﻮی ﺧﻮد ﻗﺮار دهیم ﺑﺎﻳﺪ ﺑﺎ زﻧﺪگی ﻧﺎﻣﻪ شهدا و وﺻﯿﺖ ﻧﺎﻣﻪ های آنها ﻣﺎﻧﻮس ﺑﺎﺷﯿﻢ و زﻧﺪگی آﻧﺎن را ﻣﻄﺎﻟﻌﻪ  ﻛﻨﯿﻢ.

محمدنسب با اشاره به این که بهره گیری از رهنمودهای ولایت فقیه نظام اسلامی را در مسیر تعالی قرار می دهد بیان داشت: ضرورت دارد همه ما در مسیر تحقق منویات مقام معظم رهبری کوشا بوده و تلاش شایسته ای داشته باشیم.

وی خاطرنشان کرد: امروز دشمنان با بهره گیری از تهاجم فرهنگی به دنبال تحقق خواسته های خود هستند و تلاش می کنند به خواسته های مورد نظرشان برسند.

مدیر آموزش و پرورش آمل ادامه داد: تهاجم فرهنگی دشمنان با هدف تضعیف دین محوری صورت می گیرد که باید هوشیار بوده و توجه شایسته ای داشته باشیم.

محمدنسب با بیان این که دستگاه تعلیم و تربیت تلاش دارد برای ترویج اندیشه های ناب دینی گام بردارد، گفت: باید از این ظرفیت عظیم در مسیر ترویج بصیرت دینی دانش آموزان استفاده شود.

وی گفت: تعامل و همکاری بسیار خوبی بین آموزش و پرورش و سپاه وجود دارد که تاکنون نتایج مهمی را به دنبال داشته است.

مدیر آموزش و پرورش آمل با تأکید بر برگزاری نشست های مشترک بین مسوولین آموزش و پرورش و سپاه، افزود: استمرار این نشست ها باعث تقویت همکاری ها و تحقق اهداف مورد نظر خواهد شد.

در این مراسم به پاس تلاش های حمید محمدنسب مدیر آموزش و پرورش آمل با مجموعه سپاه در اجرای برنامه های راهبردی، لوح تقدیری از سوی فرماندهی سپاه ناحیه آمل به ایشان اهدا شد.

 

دیدگاه خودتان را ارسال کنید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

             

دیدگاه   0