کمال نیوز خبر می دهد؛
12 اردیبهشت 1395 ، دیدگاه 0
دیدار شهردار آمل با اعضای شورای اسلامی شهر به مناسبت روز شوراها +عکس

به گزارش خبرنگار پایگاه خبری کمال نیوز ،احمد امیرسلیمانی شهردار آمل دردیداربا اعضای شورای اسلامی شهر به مناسبت روز شوراهاضمن تبریک روز شوراها و قدردانی از تلاش ها و همکاری مجدانه شورای اسلامی شهر آمل با شهردار و مجموعه شهرداری و سازمان های وابسته اظهار داشت : همانند سال های قبل به مناسبت روز شوراها با حضور در محل شورای اسلامی شهر اعلام می کنیم که نهایت سعی و تلاش خود را جهت خدمت رسانی به مردم شریف آمل به کار خواهیم بست تا نکند خدای ناکرده شرمنده مردم شویم .

وی ضمن قدردانی از اعضای شورا به جهت ایجاد فضای آرام جهت خدمت رسانی به مردم افزود : به اعتقاد من خوشبختانه روز به روز بلوغ و پختگی شوراها بیشتر می شود و شهرداری نیز از این بلوغ و تفکر به نحو احسن بهره برداری خواهد کرد .

شهردار آمل اذعان داشت : متاسفانه شهرداری آمل کمتر از 2 درصد از منابع دولتی برخوردار است و بیش از 98 درصد هزینه ها از منابع عمومی و مردم اداره می شود و ما هم همانند همه ی شهرها مشکلات اقتصادی داریم و بر اساس درآمدهای شهرداری پروژه ها را برنامه ریزی کرده و تاکنون پروژه هایی که شروع کردیم با درایت و هوشمندی اعضای شورای اسلامی شهر همه را به اتمام رساندیم .

امیرسلیمانی در پایان گفت : خوشبختانه اعضای شورای اسلامی شهر آمل همواره حامی و پشتیبان شهرداری و سازمان های وابسته بوده و امیدواریم که این حمایت ها ادامه داشته تا همه روزه شاهد شکوفایی و پیشرفت خدمت رسانی بیش از پیش به شهروندان فهیم آملی باشیم .

اسداله تورنگ رییس شورای اسلامی شهر آمل در این دیدار ضمن قدردانی از حضور شهردار و مدیران عامل سازمان های وابسته در شورا و همت و تلاش آنها جهت خدمت رسانی به مردم گفت : انشاءا... در سالی که از سوی مقام معظم رهبری مد ظله العالی به نام اقتصاد مقاومتی ، اقدام و عمل نامگذاری شده بتوانیم این شعار را عملی کنیم و همراه با دولت همه دست به دست هم دهیم ، همگام شویم و با تلاش و همت اقدام مناسبی جهت عبور از این وضعیت اقتصادی انجام دهیم تا ایرانی آباد و آزاد و باصلابت داشته باشیم و مردم نیز نتیجه این کار را ببینند .

وی افزود : ما هر چقدر حرف بزنیم فایده ندارد بلکه ما باید در عمل ثابت کنیم تا مردم دنیا ببینند که جمهوری اسلامی تعالی و ترقی پیدا کرده است .

رییس شورای اسلامی شهر آمل تاکید کرد : ما باید در عرصه علمی و سازندگی تلاش کنیم تا با این کار دشمنان ما فکر و قدرت حمله به ما را نداشته باشند ، دشمنان موانع مختلفی سر راه ما قرار می دهند و ما با برداشتن این موانع می توانیم پیشرفت های قابل توجهی داشته باشیم .

تورنگ در ادامه سخنانش با بیان اینکه متاسفانه با رکود اقتصادی که با آن مواجه هستیم بسیاری از شرکت های صنعتی غیر فعال یا نیمه فعال هستند افزود : دولت در این وضعیت باید صنایع داخلی را حمایت کند تا هم صنایع ما فعال و پویا شوند و هم جوانان ما با معضل بیکاری مواجه نشوند .

 

دیدگاه خودتان را ارسال کنید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

             

دیدگاه   0