افتتاح غسالخانه روستای بزمینان بخش مرکزی آمل +عکس
11 اردیبهشت 1395 ، دیدگاه 0
افتتاح غسالخانه روستای بزمینان بخش مرکزی آمل +عکس

به گزارش خبرنگار پایگاه خبری کمال نیوز ، مراسم افتتاح غسالخانه روستای بزمینان بخش مرکزی آمل با حضور بخشدار مرکزی، اعضای شورای اسلامی روستا، دهیار و مردم برگزار شد.

غسالخانه روستای بزمینان به همت خیرین بزرگوار حاج جهانبخش ساعی، همسر مکرمه شان حاجیه خانم فضه زارع و خانواده جهت وقف عموم با هزینه 750 میلیون ریالی وبا زیربنای 60 متر مربع درمحوطه بهشت حضرت سجاد (ع)درزمین اهدائی مرحوم حاج سید فضل الله جلالی بمساحت 6 هزارمترمربع ساخته شد.

محمدرضا نصیری بخشدار مرکزی آمل در این مراسم با بیان این که ضرورت دارد از برکات ماه رجب استفاده شایسته ای داشته باشیم، گفت: ماه رجب فرصتی برای آمادگی ماه های شعبان و رمضان است تا بتوانیم شب های ارزشمند قدر را درک کنیم.

وی تصریح کرد: اگر می خواهیم عاقبت بخیر شویم باید از همین الان خود را آماده کنیم که حاج جهانبخش ساعی و خانواده این کار نیکو را انجام دادند.

نصیری افزود: این اقدامات ارزنده نشانگر اعتقاد راسخ به سرای آخرت است و افرادی که از سرمایه دنیایی در این مسیر هزینه می کنند آن را از امام علی(ع) آموختند.

بخشدار مرکزی خاطرنشان کرد: هزینه 750 میلیون ریالی در راستای ایجاد غسالخانه با هدف رضای خدا و استفاده مردم صورت گرفت که اقدامی ماندگار و ارزنده است.

وی ادامه داد: ضرورت دارد اعتقاد به روز قیامت داشته و در این دنیا زمینه های لازم را برای آخرت خود فراهم کنیم تا ره توشه ای ارزنده به آن دنیا ببریم.

نصیری با بیان این که جایی اعمال ما بسته می شود اما بعضی از اعمال در راستای تحقق رضایت پروردگار متعال همواره ادامه دارد، گفت: آقای جلالی این مکان را برای رضای خدا و قبرستانی در اختیار عموم مردم قرار دادند که ارزشمند است.

بخشدار مرکزی تصریح کرد: انسان دانا کسی است کاری انجام دهد تا برای همیشه ماندگار و جاویدان باشد که باید در راستای فعالیت های نیکو و ارزنده قدم برداریم.

وی افزود: باید این مکان های خوب را داشته باشیم تا بتوانیم کرامت از دنیارفتگان خود را به درستی حفظ کنیم.

دیدگاه خودتان را ارسال کنید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

             

دیدگاه   0