امام جمعه آمل در خطبه های نمازجمعه:
10 اردیبهشت 1395 ، دیدگاه 0
ضرورت قدرشناسی از معلمان و کارگران / دشمنان از قدرت دفاعی نظام اسلامی هراسان هستند

 

به گزارش خبرنگار پایگاه خبری کمال نیوز، حجت الاسلام محمدعلی رحمانی آملی، امام جمعه آمل در خطبه های نمازجمعه شهر آمل اظهارداشت: امیدواریم روز به روز بر موفقیت های ما افزوده شود که تقوامحوری برکات ارزشمندی دارد.

وی تصریح کرد: دین مبین اسلام برای همه ابعاد زندگی انسان دستورات ارزشمندی دارد که برنامه انسان سازی در اختیار ما قرار گرفته است.

عضو شورای حوزه علمیه مازندران با بیان این که دین زیبایی به ما سپرده شده است، گفت: ضرورت دارد مراقب اعمال و رفتار خود باشیم و مرتکب انجام گناهان نشده و رفع گناهان داشته باشیم.

حجت الاسلام رحمانی آملی ادامه داد: خوبان وارثان زمین می شوند که نیاز است ادب و آداب اسلامی را در خود تقویت کرده و در راستای بهره گیری از آن کوشا باشیم.

امام جمعه آمل با بیان این که زحمات و تلاش های ارزشمندی از سوی شهدا و رزمندگان صورت گرفته و مدیون این عزیزان هستیم، گفت: عزت و عظمت ایران اسلامی به برکت خون های پاک شهدا است که باید قدردان باشیم.

وی افزود: رسانه ای در دنیا نیست که ایران در برنامه های آن نباشد و همواره به دنبال تلاش برای مقابله با نظام مقدس جمهوری اسلامی هستند.

عضو شورای حوزه علمیه مازندران با بیان این که دشمنان از قدرت دفاعی نظام اسلامی هراسان هستند، تصریح کرد: اگر جنبه دفاعی خود را تقویت نکنیم دشمنان هرکاری می خواهند انجام می دهند و باید خود را برای دفاع آماده کنیم.

حجت الاسلام رحمانی آملی ادامه داد: هر میزانی توان و قدرت نظام اسلامی را تقویت کنیم به نفع اسلام و انقلاب است که ملت ایران اسلامی هیچ زمانی زیر بار زود نمی رود.

امام جمعه آمل با بیان این که دین مبین اسلام به کارگران بهای بسیاری می دهد که باید قدردان این عزیزان باشیم، گفت: تقویت تولید داخلی زمینه رفع وابستگی به بیگانگان می شود که باید از ظرفیت های داخلی استفاده کرده و برای پیشرفت کشور تلاش کنیم.

وی با اشاره به روز معلم و سالروز شهادت استاد مطهری خاطرنشان کرد: آموزش و پرورش باید تلاش کند جوانان را در مسیر ولایت و دیانت قرار دهد که فعالیت های درستی در حال انجام است و ضرورت دارد قدردان عالمان و معلمان باشیم.

عضو شورای حوزه علمیه مازندران افزود: استاد شهید مطهری خدمات ارزشمندی صورت داده و آثار گرانقدری از خود به یادگار گذاشته است که می توانیم از آن بهره گیری شایسته ای داشته باشیم.

دیدگاه خودتان را ارسال کنید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

             

دیدگاه   0