کمال نیوز خبر می دهد؛
9 اردیبهشت 1395 ، دیدگاه 0
پیام شهردار آمل به مناسبت 9 اردیبهشت روز شوراها

کمال نیوز: و امرهم شورا بینهم

(هیچ عبادتی بالاتر از خدمت به مردم نیست؛ وظایفی که برای شوراها در قانون ذکر شده ، همان وظایفی است که اگر شوراهای ما ان‌شاءاللَّه بتوانند این وظایف را به طور کامل به انجام برسانند، بسیاری از مشکلات جاری مردم برطرف خواهد شد . ))     مقام معظم رهبری (مدظله العالی(

نهم اردیبهشت سالروز تاسیس شوراهای اسلامی که موید نقش پررنگ مردم در تعیین سرنوشت خود بوده و نمود عینی مردم سالاری دینی با گستردگی کامل در سطوح شهری و روستایی است.

قانون اساسی جمهوری اسلامی ایران ، شوراها را از ارکان تصمیم گیری کشور می داند ، تحقق این مهم در قالب مدیریت شهری با دو رکن نظارتی (شورا ( و اجرایی ( شهرداری ) در طول سال های گذشته نمود عملی یافته است .

بی شک کارنامه درخشان شورای اسلامی شهر آمل شامل فهرست بی شماری از خدمات ارزشمند در عرصه ی مدیریت شهری بوده که نشان دهنده فراهم شدن بستری مناسب برای ایجاد روحیه همدلی ، همبستگی، و تلاش دلسوزانه و تامین خواسته های مردم با استفاده از توان خودشان در اداره امور می باشد.

بدینوسیله سالروز تأسیس نهاد مقدس شورای اسلامی شهر را به رئیس و اعضای محترم شورای اسلامی شهر آمل تبریک عرض نموده بر خود وظیفه میدانم از پیگیری ، تلاش ، مساعدت و راهنمائی های ارزنده شما در پیشبرد اهداف شهر و شهرداری که یقیناً حاصل همدلی و همکاری مضاعف بین اعضای شورای اسلامی شهر بوده است تقدیر و تشکر نمایم و از درگاه قادر متعال عزت ، سعادت و موفقیت روزافزون را برایتان آرزومندم.

احمد امیرسلیمانی - شهردار آمل
   

 

دیدگاه خودتان را ارسال کنید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

             

دیدگاه   0