رییس انجمن کارگران ساختمانی آمل در گفتگو با کمال نیوز خبرداد:
7 اردیبهشت 1395 ، دیدگاه 0
فعالیت ۵۷۰۰ کارگر ساختمانی در آمل / کارگران خواستار حمایت های مسئولان هستند

 

مسلم مکاری رئیس انجمن کارگران ساختمانی آمل در گفتگو با کمال نیوز ،با بیان اینکه انجمن صنفی کارگران ساختمانی آمل دارای ۵ هزار و ۷۰۰ عضو دارد که از این تعداد حدود ۳ هزار نفر بیمه شدند، اظهارداشت: هزار و ۶۰۰ کارگر ساختمانی آموزش های ایمنی لازم را دیده اند که همین انر موجب کاهش ۲۶ درصدی حوادث ساختمانی برای کارگران شد.

رئیس انجمن کارگران ساختمانی آمل با اعلام اینکه بیمه بیکاری کارگران ساختمانی در دستور کار قرار گیرد، خواستار حذف سهمیه بیمه کارگران و آزاد شدن آن شد.

مکاری از مسئولان اجرایی خواستار اجرای ماده ۵۲ قانون کار در خصوص مشاغل سخت و زیان آور شد تا حمایت های شایسته ای از کارگران صورت دهند.

وی به برگزاری همایش بزرگ تجلیل از کارگران ساختمانی آمل در ۱۹ اردیبهشت اشاره کرد و افزود: تعیین دستمزدها و تشکیل کارگروه های تخصصی از برنامه های مهم این انجمن عنوان کرد.

رئیس انجمن صنفی کارگران ساختمانی آمل با اشاره به نماینده مردم آمل و لاریجان در مجلس شورای اسلامی به وزیر راه و شهرسازی برای دریافت زمین دفتر اداری انجمن کارگران ساختمانی، اذعان داشت: اعضای شورای شهر وعده تحویل زمین انجمن کارگران ساختمانی را به همایش بزرگ تجلیل دادند.

دیدگاه خودتان را ارسال کنید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

             

دیدگاه   0