کمال نیوز گزارش می دهد؛
7 اردیبهشت 1395 ، دیدگاه 0
آیین تجلیل از دانشجویان و برگزیدگان علمی فرهنگی دبیرستان غیر دولتی دخترانه فاطمیه آمل برگزار شد +عکس

به گزارش خبرنگار پایگاه خبری کمال نیوز ،  با حضور معاون آموزش متوسطه آموزش و پرورش آمل، اعضای شورای اسلامی شهرآمل، انجمن اولیاء دبیرستان، اساتید وخانواده های دانش آموزان آیین تجلیل از دانشجویان و برگزیدگان علمی فرهنگی دبیرستان غیردولتی دخترانه فاطمیه آمل در سالن اجتماعات شهرداری آمل برگزار شد.

در این مراسم پس از اجرای برنامه های هنری توسط دانش آموزان ، محمدعلی بابایی معاون آموزش متوسطه آموزش و پرورش آمل گفت: ازتلاش ها و زحمات سرکارخانم معصومه کاظم پور مدیریت ، کادر اداری و آموزشی دبیرستان قدردانی نموده و خانم کاظم پور علاوه بر نام نیکی درشهرستان و آموزش وپرورش آمل دارند نقش موثری درتعلیم و تربیت ایفا می کنند.

وی افزود: با توجه به بازدید های صورت گرفته در دبیرستان غیردولتی دخترانه فاطمیه موفق شده است تا دانش آموزانی در سطوح علمی، فرهنگی و نخبه تحویل دستگاه تعلیم وتربیت و جامعه بدهد.

معاون آموزش متوسطه آموزش و پرورش آمل ادامه داد: زمانی که صحبت از تعلیم وتربیت پیش می آید خانواده ، جامعه ومدرسه به میان می آید ،خانواده نقش میانجی را در مشکلات اجتماع و مدرسه را ایفا می کند.

 بابایی ادامه داد: بعد از مدرسه بزرگترین متولی تعلیم و تربیت خانواده است که درشکل گیری فرزندان ،نقش بسزایی در توسعه فردی و اجتماعی  به دنبال دارد .

 وی خاطرنشان کرد: ما صاحبان تعلیم و تربیت دو نقش محوری ایجاد انگیزه و بستر سازی برای ورود به آموزش عالی رابرعهده داریم که مهمترین هدف ما ایجاد انگیزه درمدرسه و خانواده به عنوان موتور حرکت هستند .

معاون آموزش متوسطه آموزش و پرورش آمل عنوان داشت: خانواده و مدرسه نقش بسزایی در تعلیم وتربیت دارد.

سرکارخانم معصومه کاظم پور مدیریت دبیرستان غیردولتی دخترانه فاطمیه آمل با تبریک میلاد حضرت علی (ع) و روز پدر به حاضرین گفت: اگر امروز برخود می بالیم که توانستیم با کمک همه عزیزان موفقیت های را بدست آوریم همه اینها از ایثار ، ازخودگذشتگی و مسئولیت پذیری دبیران سخت کوش این دبیرستان می باشد.

 وی با اشاره به بدست آوردن موفقیت های دانش آموزان دبیرستان درتمام سطوح مسئولیت مان را دو چندان کرده است افزود: امیدواریم که بتوانیم در آینده جهت حفظ دستاوردها ،قدمهای محکم تر و بهتری برداریم.

مدیریت دبیرستان غیر دولتی دخترانه فاطمیه آمل با قدردانی از همراهی وهمکاری اولیاء دانش آموزان و انجمن اولیاء در جهت ایجاد بستری برای رشد و تعالی دانش آموزان بیان داشت: امید داریم که بتوانیم در کنار تعلیم و تربیت ، دانش آموزانی را تحویل جامعه بدهیم که برای کشورشان مفید باشند.

 خانم کاظم پور خاطرنشان کرد: تک تک مادرانی که نسبت به فرزندانشان احساس مسئولیت می کنند ما هم همین احساس را داریم.

در پایان به پاس تلاش و زحمات سرکارخانم معصومه کاظم پور مدیریت دبیرستان غیردولتی دخترانه فاطمیه آمل لوحی از سوی اداره آموزش و پرورش آمل به ایشان اهدا و به دانشجویان و برگزیدگان علمی فرهنگی لوح و هدایایی تقدیم گردید.

 

دیدگاه خودتان را ارسال کنید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

             

دیدگاه   0