کمال نیوز خبر می دهد؛
6 اردیبهشت 1395 ، دیدگاه 0
مراسم افتتاح موسسه فرهنگی هنری آمل هوش افزار تبرستان برگزار شد+عکس

به گزارش خبرنگار پایگاه خبری کمال نیوز ، مراسم افتتاح موسسه فرهنگی و هنری آمل هوش افزار تبرستان با حضور رییس شورای اسلامی شهر، رییس اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی آمل، نماینده فرمانداری ویژه آمل و اصحاب رسانه و فعالان فرهنگی در آمل برگزار شد.

نادر لاریجانی، مدیرمسئول موسسه فرهنگی هنری آمل هوش افزار تبرستان با بیان این که از سال 74 فعالیت را با موسسه ای در تهران آغاز کردیم، گفت: امروز این موسسه را به تشویق خانواده و همکاری مسئولین در این شهرستان راه اندازی کردیم و امید داریم تا بتوانیم به اهداف خود دست پیدا کنیم.

وی با اشاره به فعالیت های موسسه تصریح کرد: همکاری، مشارکت و پیشنهاد جهت تهیه و تنظیم، برنامه ریزی و مشاوره در اجرای طرح های پژوهشی، فرهنگی، هنری، روان شناختی و پروژه های تحقیقاتی با مراکز علمی و نهادهای مختلف صورت می گیرد.

لاریجانی بیان داشت: برگزاری کارگاه ها و سمینارهای مختلف جهت تعلیم و تربیت و ارتقای سطح دانش و بینش عمومی و گردآوری و تدوین مجموعه های مستند در این موسسه انجام می شود.

مدیرمسئول موسسه فرهنگی هنری آمل هوش افزار تبرستان با بیان این که متاسفانه پژوهش در کافی نت ها خلاصه شده است، گفت: باید زمینه اجرای درست و عملی پژوهش صورت گیرد که امری مهم است.

اسدالله تورنگ، رییس شورای اسلامی شهر آمل با بیان این که راه اندازی این موسسه فرهنگی و هنری کاری ارزشمند است، گفت: در هر کاری اگر از تجربیات دیگران استفاده کنیم اثرگذاری بسیاری در پیشبرد شایسته آن اقدام دارد.

وی با اشاره به این که راه اندازی این موسسه جای خوشحالی دارد که حمایت های لازم را صورت می دهیم، افزود: دنیا در حال توسعه است که ما باید زمینه گسترش فعالیت های پژوهشی را صورت دهیم.

تورنگ بر ضرورت بهره گیری از ظرفیت های نخبگان و فرهیختگان در توسعه شهری تاکید کرد و بیان داشت: ما باید از تجربیات افراد نخبه و فرهیخته در زمینه اجرایی شدن طرح های خوب استفاده کنیم.

محمد محمدی، رییس اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی آمل با اشاره به این که اولین موسسه پژوهشی در آمل با اخذ مجوز از اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی کار خود را شروع می کند، گفت: امیدواریم با حمایت همشهریان و هم استانی های عزیز بتوانیم گام های خوبی برداریم.

وی خاطرنشان کرد: از همه مراکز علمی و مرکز پژوهش های شورای اسلامی شهر آمل می خواهیم حمایت های لازم را از این موسسه داشته باشند.

رییس اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی آمل ادامه داد: آمل به عنوان شهری فرهنگی در سراسر کشور شناخته می شود که نیاز است تا رویکرد خود را فرهنگی تر کنیم.

دیدگاه خودتان را ارسال کنید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

             

دیدگاه   0