کمال نیوز گزارش می دهد؛
6 اردیبهشت 1395 ، دیدگاه 0
بازدید رییس کل دادگستری مازندران و رییس سازمان صنعت، معدن و تجارت مازندران از مرکز بین المللی تجارت و پایانه صادرات برنج ایران +عکس

به گزارش خبرنگار پایگاه خبری کمال نیوز ، رییس کل دادگستری مازندران و رییس سازمان صنعت، معدن و تجارت مازندران از مراحل اجرایی مرکز بین المللی تجارت و پایانه صادرات برنج ایران در آمل بازدید کردند.

سید اسماعیل یزدان پناه، مدیرعامل مرکز بین المللی تجارت و پایانه صادرات برنج ایران اظهارداشت: حضور مسئولان دلگرمی و پشتیبانی برای ما در پیشبرد امور است.

وی تصریح کرد: ضرورت دارد بسترسازی مناسبی صورت گیرد تا از کشاورزان حمایت های شایسته ای صورت گیرد که اگر کشاورز در کار خود دلسرد شود نمی تواند بازخورد خوبی داشته باشد.

یزدان پناه افزود: مرکز بین المللی تجارت و پایانه صادرات برنج ایران مجموعه ای برای کشور و استان است که زمینه ساز برکات و دستاوردهای ارزشمندی می شود.

مدیرعامل مرکز بین المللی تجارت و پایانه صادرات برنج ایران خاطرنشان کرد: تمام تلاش ما این است تا با ساماندهی وضعیت بازار حداکثر منافع برای کشاورزان و فعالان عرصه فراهم شده و مردم هم بتوانند از برکات آن بهره مند شوند.

دکتر محمد محمدپور عمران، رییس سازمان صنعت، معدن و تجارت مازندران خاطرنشان کرد: کار زمین مانده ای در مرکز بین المللی تجارت و پایانه صادرات برنج ایران در حال انجام است که به صورت خودجوش از سوی جمعی از فعالان این حوزه صورت می گیرد.

وی با بیان این که مرکز بین المللی تجارت و پایانه صادرات برنج ایران ظرفیت 400 مجموعه تجاری مستقل را دارد تصریح کرد: این مرکز می تواند در حوزه خرید و فروش، بسته بندی، صادرات، پژوهش و مزرعه اقدامات شایسته و ارزنده ای را صورت دهد.

محمدپور عمران افزود: راه اندازی مرکز بین المللی تجارت و پایانه صادرات برنج ایران اقدام مبارک و ارزشمندی است که مجموعه فعالان برنج در کنار هم حضور پیدا می کنند و این دستاوردهای خوبی دارد.

رییس سازمان صنعت، معدن و تجارت مازندران ادامه داد: مجموعه مرکز بین المللی تجارت و پایانه صادرات برنج ایران با اهتمام خودشان دارند کار را پیش می برند و همیاری و همدلی شایسته ای وجود دارد.

وی ادامه داد: خدمت بزرگی در این مرکز در حال انجام است و از این پس مرکز بین المللی تجارت و پایانه صادرات برنج ایران حامی بزرگی چون ریاست کل دادگستری استان مازندران را دارد.

حجت الاسلام والمسلمین محمدعلی تقوی فرد، رییس کل دادگستری مازندران افزود: اقدام شما در راه اندازی مرکز بین المللی تجارت و پایانه صادرات برنج ایران قابل تحسین است.

وی افزود: کشاورزان در حوزه کاری خود قشر ضعیفی هستند و این در خصوص مراحل کاشت، داشت و برداشت است.

رییس کل دادگستری مازندران تصریح کرد: اقدام کشاورزان تحت مدیریت غیر منصفانه دیگران قرار می گیرد که راه اندازی این مرکز می تواند زمینه ساز خیر و برکات شود.

حجت الاسلام والمسلمین تقوی فرد خاطرنشان کرد: راه اندازی مرکز بین المللی تجارت و پایانه صادرات برنج ایران سبب حمایت از جامعه کشاورزی می شود که اقدامی ارزشمند و ارزنده است.

وی در پایان از تلاش های مدیرعامل و هیئت مدیره مرکز بین المللی تجارت و پایانه صادرات برنج ایران در اهتمام برای راه اندازی این مرکز قدردانی کرد و افزود: حمایت های لازم را از این مجموعه صورت می دهیم.

دیدگاه خودتان را ارسال کنید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

             

دیدگاه   0