مدیرعامل سازمان اتوبوسرانی شهرداری آمل خبرداد:
5 اردیبهشت 1395 ، دیدگاه 0
اتوبوس های آمل را در آینده متفاوت خواهید دید / فعالیت 8 خط اتوبوس

 به گزارش خبرنگار پایگاه خبری کمال نیوز ، حسن مهدوی فر مدیرعامل سازمان اتوبوسرانی شهرداری آمل گفت: ما نباید مردم را از خود جدا بدانیم که خادم مردم هستیم و این را باید در عمل ثابت کنیم و مطابق قوانین و مقررات و در حد توان به مردم کمک کنیم.

وی با بیان اینکه همیشه در خط مقدم خدمت به مردم هستیم، اظهار کرد: مردم با تمام توان در دوران جنگ پشت نظام جمهوری اسلامی بودند و هر چقدر خدمت کنیم کم است که خدمت رسانی با کیفیت عالی به مردم باید سرلوحه کاری مان باشد.

مدیرعامل سازمان اتوبوسرانی شهرداری آمل با بیان اینکه اتوبوس های شهر آمل را در آینده متفاوت خواهید دید افزود: حدود 50 درصد از اتوبوس های تحت نظارت سازمان به کانون های تبلیغاتی برای تبلیغ بر روی بدنه اتوبوس واگذار می شوند.

وی بیان داشت: کلیه اتوبوس های خطوط 1، 2، 3، 4، 7 و 8 در فاز اول (شش ماه اول سال ) و اتوبوس های خطوط 5 و6 در فاز دوم ( شش ماه دوم سال) جهت تبلیغ واگذار می گردند.

مهدوی فر به بیان خدمات ارائه شده به تمام اقشار جامعه تاکید کرد: سازمان اتوبوسرانی تعداد ۹۵ دستگاه اتوبوس و مینی بوس را در سال ۹۴ به صورت رایگان به هزینه ای بالغ بر۳۵۰ میلیون و 400 هزار ریال در اختیار ورزشکاران قرار داد.

وی اشاره کرد: سازمان اتوبوسرانی در سال 94 جهت باشکوه تر شدن نماز جمعه در مجموع 430 دستگاه اتوبوس به ارزش 215 میلیون ریال را به صورت رایگان جهت ایاب و ذهاب نمازگزاران جمعه در اختیار شهروندان عزیز قرار داد.

مهدوی فر خاطرنشان کرد: سازمان اتوبوسرانی آمل در سال 94 تعداد 16 دستگاه اتوبوس و 7 دستگاه مینی بوس را رایگان به ارزش 24 میلیون ریال  جهت جابجایی دانش آموزان در همایش های یک روزه در اختیار مدارس قرار داد.

مدیرعامل سازمان اتوبوسرانی شهرداری آمل تصریح کرد: برای بازسازی ناوگان اتوبوسرانی این شهر بیش از یک ‌میلیارد و 200 میلیون ریال هزینه شده که در هر ماه یک تا سه دستگاه اتوبوس نوسازی می‌شود.

مهدوی فر با اعلام اختصاص روغن حواله ‌ای و بیمه اتوبوس‌ها، یادآور شد: هم‌اکنون هشت خط اتوبوس در آمل مستقر بوده و مشغول ارائه خدمات در بخش‌های مختلف هستند.

وی بیان کرد: امیدواریم با ارائه خدمات مطلوب در سطح شهر، سازمان اتوبوسرانی شهرداری آمل بتواند برای خدمت ‌رسانی بیشتر به همشهریان گام‌ های موثری بردارد.

دیدگاه خودتان را ارسال کنید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

             

دیدگاه   0