مدیر جهاد کشاورزی آمل خبرداد:
5 اردیبهشت 1395 ، دیدگاه 0
برخورد جدی با متخلفین ساخت و سازهای غیر مجاز

به گزارش خبرنگار پایگاه خبری کمال نیوز ؛ سید حسین اسلامی، مدیر جهاد کشاورزی آمل در دیدار با جمعی از خبرنگاران آمل با تقدير و تشکر از همه جرايد و نشريات که اخبار مربوط به بخش کشاورزی را منتشر و اطلاع رسانی می کنند گفت: جرايد و نشريات  ضمن اينکه اخبار و گزارشات بخش کشاورزی و عملکرد جهاد کشاورزی را به اطلاع مردم و بويژه بهره برداران بخش کشاورزی می رسانند، انعکاس دهنده مسائل و مشکلات کشاورزی و کشاورزان نيز هستند.

 وی تصریح کرد: اصحاب رسانه و خبرنگاران در واقع اتصال حلقه اجرا، توليد کننده و مصرف کنند را کامل می کنند.

اسلامی با بیان این که تلاش می کنیم تا با برنامه ریزی در راستای پیشبرد امور گام برداریم، گفت: توجه به زير ساخت های توليد، کاهش هزينه، افزايش در آمد توليد کننده، تهيه غذای سالم و پايداری در توليد از اولويت های کاری ما است.

مدیر جهاد کشاورزی آمل تصریح کرد: دستيابی به اين اهداف منوط به تسريع در اجرای تجهيز و نوسازی اراضی کشاورزی، توسعه مکانيزاسيون  و کار ترويجی با برگزاری کلاسها و کارگاه های آموزشی و مهارتی است.

اسلامی با تاکید بر این که صيانت از بستر توليد امری مهم است، گفت: با تشديد عمليات دهگردشی در جهت جلوگيری از ساخت و سازهای غير مجاز در اراضی کشاورزی و باغی، ضمن هماهنگی با مسئولين ذيربط و بويژه فرمانداری و دادگستری با متخلفين برخورد جدی می شود.

در اين نشست نمايندگان رسانه های حاضر در جلسه ضمن تبريک انتصاب مهندس اسلامي در مديريت جهاد کشاورزی شهرستان و طرح چند سئوال، تعامل بيشتر میان خبرنگاران و جهاد کشاورزی را که حلقه مفقود شده ای بود خواستار شدند تا همکاری دو سويه بين جهاد کشاورزی و خبرنگاران بيشتر شود.

دیدگاه خودتان را ارسال کنید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

             

دیدگاه   0