فیاضی در آمل:
4 اردیبهشت 1395 ، دیدگاه 0
بلوکه کردن اموال ایران جلوه ای از بدعهدی آمریکا است / مدافعان حرم در اوج شجاعت ایستادگی می کنند

 

به گزارش خبرنگار پایگاه خبری کمال نیوز، عبدالوحید فیاضی، نماینده مردم نور و محمودآباد در مجلس شورای اسلامی در یادواره شهدای پایگاه مقاومت بسیج المهدی(عج) فرهنگ شهر آمل و شهدای مدافع حرم اظهارداشت: شهدای عزیز امروز در میان ما نیستند اما بر گردن همه تاریخ، این سرزمین، شیعه، اسلام و انسانیت حق دارند.

فیاضی افزود: شهدا سبب آبروی شیعه شدند و فرزندان این نظام جان خود را در کف اخلاص قرار داده و به نام مکتب شیعه ضربه محکمی به نظام سلطه زدند که برای همیشه برای آنان درس شده است.

وی تصریح کرد: اسلام فرزندانی به این شجاعت و طهارت به خود دیده است که از حیات و مطالبات مادی خود گذشتند تا بتوانند پرچم اسلام را سربلند نگه دارند.

فیاضی با اشاره به این که امروز علی اکبرهای زمانه ما آبروی اسلام شدند، گفت: بشریت با مردانگی و جوانمردی آبرو کسب می کند و اگر حضرت قمربنی هاشم(ع) آبرویی در عالم دارد به سبب جوانمردی این وجود نورانی است.

نماینده مردم نور و محمودآباد در مجلس افزود: آزادی خواهی و شجاعت وام دار فرزندان رشید ملت ایران است که جا دارد برای آنان یادواره هایی باشکوهی با حضور همه برگزار کنیم.

وی تصریح کرد: دادگاه آمریکا پرونده ما را برده و اموال ایران را بلوکه کرده است و ما تابعان رهبری معظم انقلاب هستیم که در روز ابتدای برجام فرمودند این ها خوب است اگر بدعهدی نکنند.

فیاضی ادامه داد: فرزندان ما برای دفاع از حرم می روند و جان خود را می دهند تا دفاع از اسلام، مردم و آرمان های انقلاب را صورت دهیم که ضرورت دارد مراقب پست و مقام ها باشیم که همه ما در سنگر هستیم.

نماینده مردم نور و محمودآباد در مجلس افزود: مدافعان حرم رفتند و چیزی نگرفتند که تلاش آن ها با عشق به اسلام، انقلاب و ولایت بوده است.

وی خاطرنشان کرد: وظیفه ما امربه معروف و نهی از منکر است که اگر مدیران به حق عمل نکنند باید اعتراض داشته باشیم.

فیاضی با بیان این که جنگ تمام نمی شود و در میان بشریت پایانی ندارد، گفت: جنگ میان حق و باطل خاموش نمی شود که اگر باطل فزون خواه باشد حق را وادار به دفاع می کند.

نماینده مردم نور و محمودآباد در مجلس با اشاره به این که ضرورت دارد نبرد را در هر زمانی به نام حق و باطل بشناسیم، افزود: شهدای مدافع حرم در آن سوی مرزها و در اوج شجاعت ایستادگی کرده و جان دادند که به این عزیزان افتخار می کنیم.

وی تصریح کرد: اسلام مرز ندارد که امروز سنگر از شلمچه به جایی دیگر منتقل شد و قصد نفود در عالم نداریم اما صاحب اندیشه مهدوی هستیم که باید زمینه ساز ظهور امام عصر(عج) باشیم.

فیاضی ادامه داد: جریان لیبرال دموکراسی غرب برای مقابله با مهدویت تلاش کرده و از این پرچم هراسان است و ما برای این که تفکر مهدویت را نهادینه کنیم ایستاده هستیم.

نماینده مردم نور و محمودآباد در مجلس با بیان این که شهدا رفتند و ما خدمتگذار مردم بوده که باید آنان را به آرمان های امام و انقلاب امیدوار کنیم، گفت: امید داریم این مملکت در سایه ولایت برای همیشه در حال حرکت بوده و کسی نتواند ما را زمین گیر کند.

وی افزود: سخنان رهبری نشان می دهد ملت در مسیر حق حرکت می کند و روزی می رسد که ملت ما به مقصد خود می رسد و به راحتی نمی توانیم به آن دست پیدا کنیم و سختی هایی دارد.

فیاضی اظهارداشت: خداوند متعال یاران خود را یاری کرده و واژه ها و سنگرها تغییر کرده و امروز ملت ایران آمریکا و انگلیس را کنار زده است.

وی تصریح کرد: ما قدر شهدای خود را نمی دانیم که این عزیزان مجاهدت ها و تلاش های ارزشمندی صورت دادند که باید در پاسداشت یادواره های شهدا اهتمام بیشتری داشته باشیم.

نماینده مردم نور و محمودآباد در مجلس ادامه داد: شهدا پیامبر ظلم ستیزی و مبارزه با نفس هستند که انسان های عادی نبوده و توانستند به مراتب گرانقدر و والایی دست پیدا کنند.

دیدگاه خودتان را ارسال کنید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

             

دیدگاه   0