رییس بیمارستان امام علی آمل خبرداد:
1 اردیبهشت 1395 ، دیدگاه 0
ساخت مجهزترین زایشگاه مازندران در آمل

به گزارش خبرنگار پایگاه خبری کمال نیوز ، فرامرز اکبری رییس بیمارستان امام علی (ع) آمل امروز در بازدید هیات مدیره اتاق اصناف، روسای اتحادیه های صنفی و خیرین شهرستان از بخش های مختلف بیمارستان گفت: بیمارستان امام علی (ع) به عنوان 96 تخت خوابی ساخته شده است.

وی با اشاره به توسعه بیمارستان از چندین سال گذشته تاکنون افزود: الان این بیمارستان دارای 147 تخت فعال است که 90 درصد ضریب اشغال دارد و خارج از استاندارد بیمارستانی فعالیت می کند.

رییس بیمارستان امام علی (ع) با قدردانی از حمایت های مردم و خیرین شهرستان و تلاش های مرحوم دکتر جوادیان برای توسعه بیمارستان براساس استاندارد بیان داشت: خوشبختانه با حمایت ها و پیگیری های مجمع خیرین شهرستان آمل در کنار بیمارستان مرکز شیمی درمانی درمانی در حال ساخت می باشد.

 اکبری با اشاره به وقفه یکساله در روند ساخت این مرکز خاطرنشان کرد: خوشبختانه پیمانکار جدید انتخاب شد که روند پیشرفت کاری بسیار قابل قبول است و با اعتبار 20 میلیارد ریالی که تامین شد تا پایان سال 95 افتتاح و به بهره برداری برسد.

وی تصریح کرد: مرکز شیمی درمانی آمل در بخش درمانی با 8 اتاق دوتخته، بخش ای.سی.یو با 6 تخت و بخش سرپایی با 12 تخت می باشد.

رییس بیمارستان امام علی (ع) آمل با اشاره به اینکه سالانه در این بیمارستان بیش از 5 هزار زایمان انجام می گیرد گفت: این بیمارستان به عنوان مرکز زنان و زایمان  که به عنوان مرکز بلوک شهرهای بابلسر تا نور است که حتی به نوزادن غرب مازندران هم سرویس داده می شود.

اکبری با اشاره به ساخت مجهزترین زایشگاه مازندران در آمل عنوان داشت: این ساختمان در ضلع شمالی بیمارستان در زمینی بمساحت 3 هزارمترمربع در3 طبقه و با زیربنای 1200 مترمربع و با اعتباری بالغ 20میلیارد در حال ساخت می باشد.

وی ادامه داد: طبقه اول ساختمان زایشگاه و طبقات دیگر آن آی سی یو با 12 تخت و آی سی یو کودکان را شامل می شود.

دیدگاه خودتان را ارسال کنید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

             

دیدگاه   0