یونسی در آمل:
29 فروردين 1395 ، دیدگاه 0
آمادگی کامل برای برگزاری مرحله دوم انتخابات / رسانه ها نقش بسزایی در تنویر افکار عمومی و تحقق اقتصاد مقاومتی دارند

 

به گزارش خبرنگار پایگاه خبری کمال نیوز، علیرضا یونسی، معاون سیاسی امنیتی استانداری مازندران در نشست سالانه خبرگزاری مهر مازندران که در سالن اجتماعات اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی آمل برگزار شد با بیان این که اصحاب رسانه و خبرنگاران سعی کنند انصاف و تعامل بی طرفانه را حفظ کنند، گفت: خبرنگاران آیینه جامعه باشند و عرضه قلم شما صادقانه و برای تعالی جامعه و استان صورت گیرد.

 وی با اشاره به فراگیری امواج قدرت در جهان، افزود: این امواج قدرت بدون این که از کسی اجازه بگیرند وارد منازل می شوند که از ویژگی های علم عصر جدید است  و هنر انسان ها است که به چه صورتی از این ظرفیت استفاده کنند.

معاون سیاسی امنیتی استانداری مازندران با تاکید بر این که رسالت امروز خبرنگاران با رسالت گذشته بسیار متفاوت است، بیان داشت: در گذشته مشتریان شما محدود تر اما امروز مخاطبان عام هستند و نیاز است حاصل تراوش قلم خبرنگاران با فضیلت تر باشد که مورد استفاده قرار می گیرد.

 یونسی خاطرنشان کرد: برای تحقق اقتصاد مقاومتی در مازندران تدارک خوبی دیده شده است که نیازمند استفاده از تجربیات دیگران و تجدید نظر در سیاست های گذشته است که قرارگاه اقتصاد مقاومتی در مازندران با هدف بومی سازی شکل گرفت.

وی اظهارداشت: بزودی دستورالعمل نحوه تحقق اقتصاد مقاومتی بصورت دستورالعمل به فرمانداران مازندران ارسال تا نسبت به تشکیل قرارگاه شهرستانی اقدام کنند.

معاون سیاسی امنیتی استانداری مازندران تاکید کرد: اقتصاد مقاومتی مدنظر مقام معظم رهبری اقتصاد ریاضتی نبوده  بلکه از همه ظرفیت های مطلوب در جهت کم کردن وابستگی به بیگانگان استفاده می کند تا آن را به حداقل ممکن برساند.

وی گفت: امروز حمایت از اقتصاد مقاومتی مقابله با طلاق، فساد و پارتی بازی و یک امر اخلاقی و انقلابی است.

معاون سیاسی امنیتی استانداری مازندران تصریح کرد: رسانه ها نقش بسیار وسیعی در شکل گیری و تنویر افکار عمومی دارند و می توانند از این نقش برجسته به بهترین نحوه عمل کنند.

یونسی با اشاره به قدمت چهارده هزار ساله تاریخ مازندران افزود: برپایی نخستین مراسمات عاشورایی در مازندران شکل گرفت که امروز بیشترین بقعه امامزادگان در این استان وجوددارد که نشان از آن است مازندران پناهگاه آل الله بوده است.

 وی خاطرنشان کرد: امروز رسانه ها وظیفه دارند با این قدمت عظیم تاریخی برای آداب و رسوم مازندران تبلیغ کنند و هر کسی به دنبال همبستگی مازندران نباشد منکر و هر امری که مردم را نسبت به آینده امیدوار کند حزب اللهی و انقلابی است.

رییس ستاد انتخابات مازندران با بیان این که انتخابات مرحله دوم مجلس شورای اسلامی برای انتخاب دو نماینده قائم شهر و بابل صورت می گیرد که آمادگی کامل برای برگزاری آن وجود دارد.

یونسی خاطرنشان کرد: مازندران از جمله استان های برتر در میان استانهای بالای دو میلیون نفر جمعیت در میزان مشارکت بود که این میزان 72.5 درصد بوده است.

وی تصریح کرد: شهرستان سوادکوه شمالی نیز با مشارکت 98.2 درصد بالاترین میزان حضور را در سطح کشور داشته است.

یونسی ادامه داد: برگزاری انتخابات در مازندران بدون هیچ گونه تجمع مردمی صورت گرفت که حتی یک رای هم باطل نشده و تلاش های خوبی در این راستا صورت گرفت.

معاون سیاسی امنیتی استانداری مازندران با بیان این که انتخابات استان مازندران در اسرع وقت مورد تایید قرار گرفت، بیان داشت: مجلس خانه ملت است که مردم ما خانه تکانی کردند و از دوازده نماینده استان که شش نفر در مرحله نخست رای نیاوردند، دو نفر وارد مرحله دوم انتخابات شده و چهار نماینده مجددا وارد مجلس شورای اسلامی شدند.

رییس ستاد انتخابات مازندران خاطرنشان کرد: خانه تکانی در خانه ملت انجام شد که مردم ما با آرای خودشان قدرت را جابجا کردند و همان طوری که در انتخابات ریاست جمهوری هم این کار صورت گرفت و قدرت را به دوستان جدیدی سپردند.

دیدگاه خودتان را ارسال کنید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

             

دیدگاه   0