نماینده مردم آمل در مجلس در گفتگو با کمال نیوز:
24 فروردين 1395 ، دیدگاه 0
بهره گیری از رهنمودهای رهبری راهگشای تحقق اقتصاد مقاومتی است

 

عزت الله یوسفیان ملا، نماینده مردم آمل و لاریجان در مجلس شورای اسلامی در گفتگو با خبرنگار پایگاه خبری کمال نیوز با اشاره به نام گذاری سال 95 از سوی رهبر معظم انقلاب اسلامی به عنوان سال اقتصاد مقاومتی، اقدام و عمل اظهارداشت: ضرورت دارد گام های اساسی در راستای تحقق شعار سال مقام معظم رهبری صورت گیرد.

نماینده مردم آمل و لاریجان در مجلس تصریح کرد: باید مدیریتی شایسته در راستای تحقق اقتصاد مقاومتی وجود داشته باشد و تنها با برگزاری همایش ها و نشست ها نمی توانیم کاری را پیش بریم.

وی افزود: نیاز است در سال جدید گام های ارزنده ای برای عملیاتی کردن تحقق اقتصاد مقاومتی صورت گیرد تا بتوانیم این امر مهم و اساسی را به مرحله اقدام برسانیم.

یوسفیان ملا خاطرنشان کرد: تحقق اقتصاد مقاومتی زمینه توسعه و پیشرفت اقتصاد کشور را فراهم می کند که در این راستا باید تعامل و همکاری لازم میان دستگاههای کشور وجود داشته باشد.

عضو ناظر مجلس در ستاد مبارزه با مفاسد اقتصادی کشور ادامه داد: مقام معظم رهبری رهنمودهای ارزشمندی برای تحقق اقتصاد مقاومتی دارند که می توانیم از تدابیر راهگشای ایشان برای نهادینه سازی شعار سال بهره گیری کنیم.

نماینده مردم آمل و لاریجان در مجلس تصریح کرد: ضرورت دارد عزم جدی برای تحقق اقتصاد مقاومتی در کشور ایجاد شود که نهادینه سازی آن دستاوردها و برکات ارزشمندی برای کشورمان دارد.

وی با بیان این که بهره گیری از سرمایه ها و ظرفیت های داخلی نقش بسزایی در تحقق اقتصاد مقاومتی دارد، گفت: تحقق اقتصاد مقاومتی نیازمند عزم همگانی است که می طلبد تلاش های شایسته ای در این عرص صورت گیرد.

یوسفیان ملا خاطرنشان کرد: حل مشکلات اقتصادی و تحقق اقتصادی مقاومتی باید در دستور کار و اقدام قرار گیرد که رسیدن نتیجه در این عرصه راه حل مناسبی در مسیر پیشرفت و توسعه است.

عضو ناظر مجلس در ستاد مبارزه با مفاسد اقتصادی کشور افزود: باید بسترسازی لازم برای تحقق اقتصاد مقاومتی صورت گیرد تا بتوانیم توسعه تولید، اشتغال و اقتصاد کشور را به بهترین نحو ممکن فراهم کنیم.

دیدگاه خودتان را ارسال کنید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

             

دیدگاه   0