معاون پرورشي و فرهنگي آموزش و پرورش آمل:اوقات فراغت منحصر به تعطيلات تابستان نيست
23 فروردين 1395 ، دیدگاه 0
معاون پرورشي و فرهنگي آموزش و پرورش آمل:اوقات فراغت منحصر به تعطيلات تابستان نيست

حبیب الله ولايتي مهر، معاون پرورشي و فرهنگي آموزش و پرورش آمل در جلسه كميته اوقات فراغت با تبيين ضرورت و اهميت فعاليتهاي ورزشي و فوق برنامه اي در شكل گيري شخصيت و هويت دانش آموزان، منشا بسياري از اختلالات روحي و رواني و اجتماعي متربيان اين دوره را متاثر از عدم پرداختن به فعاليتهاي پرورشي و غير رسمي ياد كرد.

ولايتي مهر با بيان اينكه اوقات فراغت منحصر به تعطيلات تابستان نيست افزود: كمرنگ بودن طرح اوقات فراغت در طول تابستان متاثر از عدم پيگيري غني سازي اوقات فراغت در طول سال تحصيلي مي باشد.

محمدنسب مدير آموزش و پرورش آمل گفت : اوقات فراغت، زمينه ساز شكوفايي و حرکت فعال فکری و عملی در دانش آموزان خواهد شد.

وی با اشاره اهميت و ضرورت غني سازي اوقات فراغت اظهار داشت: زمان گرانمايه ترين داشته انسان است و برنامه ريزي صحيح و هدايت دانش آموزان به مراكز مجري جهت استفاده بهينه از وقت از وظايف ما مي باشد.

مدير آموزش و پرورش آمل با اشاره به تهاجم فرهنگي غرب و تاكيد بر كاركرد جهادي در همه حوزه ها ابراز داشت: براي مقابله با دشمنان اسلام و نظام، بايد به فعاليتهاي قرآني صحه گذاشت.

محمدنسب، اوقات فراغت را زمينه شكوفايي و حرکت فعال فکری و عملی در دانش آموزان دانست و تصريح داشت: بررسي نقاط ضعف و برطرف كردن آنها و تداوم بخشيدن به نقاط قوت پايگاهها در سالهاي گذشته مورد تاكيد است.

مدير دستگاه تعليم و تربيت آمل، شاداب سازي و قراردادن جذابيت و تنوع در برنامه ها را يادآور شد و بيان داشت: اميد است تا با تعامل هرچه بيشتر با دستگاههاي دولتي و خصوصي شهرستان و استفاده از تمامي ظرفيت هاي آموزش و پرورش، شاهد رشد و شکوفایی استعدادهای دانش آموزان در ابعاد جسمی، عاطفی، اجتماعی و دینی باشيم.

 

دیدگاه خودتان را ارسال کنید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

             

دیدگاه   0