حاشیه های حضور احمدی نژاد در آمل؛
19 فروردين 1395 ، دیدگاه 2
از شعار هر چی مرده احمدی برمی گرده تا حجم گسترده نامه های مردمی

 

به گزارش خبرنگار پایگاه خبری کمال نیوز، دکتر محمود احمدی نژاد رییس جمهوری سابق ایران و عضو مجمع تشخیص مصلحت نظام جهت سخنرانی در یادواره شهدای مدافع حرم و اولین یادواره مدافع حرم مهندس شهید هادی جعفری عصر روز پنج شنبه در شهرستان هزارسنگر آمل حضور پیدا کرد.

احمدی نژاد حوالی ساعت 16:30 دقیقه در خیل عظیم و گسترده حاضرین وارد مصلی قدس نمازجمعه آمل شد که تیم حفاظت به سختی او را از میان مردم عبور داد.

وی سپس در جمع خانواده های گرانقدر شهدای مدافع حرم مازندران حضور پیدا کرده و دیدار خصوصی با این عزیزان داشت و حدود 15 دقیقه برای آنان در خصوص اهمیت شهید و شهادت سخنرانی کرد.

عضو مجمع تشخیص مصحلت نظام سپس با استقبال گسترده حضار وارد محل اصلی برگزاری مراسم شده و با شعارهایی همچون احمدی احمدی حمایتت می کنیم و شعار هرچی مرده احمدی برمی گرده استقبال شد که مراسم با تاخیر حدود 1 ساعت آغاز شد.

سپس بعد از مداحی حاج محمود شاهنوری نوبت به پدر شهید هادی جعفری جهت خیرمقدم گویی رسید که بعد از آن نوبت حضور احمدی نژاد در تریبون شد.

در خلال سخنرانی احمدی نژاد شعارهایی چون مرگ بر آمریکا، یارعلی در نهروان سکوت و بشکن قهرمان، احمدی احمدی حمایتت می کنیم و شعار هرچی مرده احمدی برمی گرده در فضای مصلی به نحو گسترده ای بیان می شد.

وی در بخشی از سخنان خود که مردم  شعار هرچی مرده احمدی برمی گرده را سر دادند بیان کرد شما کار خود را انجام دهید و من کار خود را انجام می دهم که بنده و نوکر این ملت هستم.

میان سخنرانی احمدی نژاد یکی از حضار بلند شده و سوال کرد 8 سال در کشور ما رییس جمهور بودید که بگویید آیا در بحث برجام پیروز بودیم یا نه که رییس جمهور سابق کشورمان در جواب گفت این را از من نپرسیده و از مردم بپرسید که در آن زمان دست و سوت از سوی مردم زده شد.

از جمله حاشیه های این مراسم حضور پرشور و گسترده آحاد مختلف مردم شهرستان آمل و بعضی از دیگر شهرهای استان در مراسم بود که از ساعت 14 عصر مردم وارد مصلی آمل شده و خواستار حضور احمدی نژاد بودند که در این میان دادن نامه های گسترده از سوی مردم به رییس جمهور سابق کشورمان از جمله نکات جالب توجه بود.

در زمان سخنرانی احمدی نژاد به دلیل گستردگی حضور مردم سبب شد تا بخش کثیری از حاضران به صورت ایستاده سخنان رییس جمهور سابق کشورمان را بشوند که در این مراسم بازار گرفتن عکس های سلفی و فیلمبرداری با دوربین داغ داغ بود.

از جمله همراهان ویژه محمود احمدی نژاد شیخ الاسلامی وزیر سابق تعاون، کار و رفاه اجتماعی، تمدن استاندار سابق تهران، بقایی معاون اجرایی سابق رییس جمهور، جوانفکر مشاور سابق مطبوعاتی رییس جمهور، قناعت استاندار سابق گلستان، دو پسر محمود احمدی نژاد و جمعی از مدیران سابق استان و شهرستان در دولت احمدی نژاد بودند.

مدیران آملی دیده شده در مراسم نیز امام جمعه دابو و دشت سر، شهردار آمل، فرمانده انتظامی آمل، فرمانده سپاه آمل، شهردار دابودشت، جمعی از اعضای شورای اسلامی شهر و رییس اداره بنیاد شهید و امورایثارگران آمل بودند.

احمدی نژاد پس از پایان سخنرانی خود به سختی و در میان ازدحام گسترده جمعیت مراسم را ترک کرد که چنین برگزاری یادواره شهدایی با این حجم جمعیت در طول چند سال اخیر در این شهرستان کم نظیر بوده است.

دیدگاه خودتان را ارسال کنید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

             

دیدگاه   2

  1. سلام.من همیشه مطالبتون رو دنبال میکنم.وبسایت خیلی خوبی دارید.ممنون

  2. در قرن حاضر، پیشرفت های چشمگیر در حوزه علوم و فناوری، موجب عرضه کالاها و خدمات متنوعی گردیده است. در این میان انتخاب کالا یا خدمات با کیفیت و مقرون به صرفه چالش بزرگی را پیش روی انسانها قرار داده است. به موازات این پیشرفت ها و افزایش مشغله کاری افراد، انجام امور نظافت منزل یا محیط کار به یکی از چالشهای بزرگ زندگی تبدیل شده است. این امر زمینه مناسبی را برای ظهور شرکتهایی با ارائه خدمات نظافتی فراهم آورده است. در این میان انتخاب شرکت خدماتی مناسب که بتواند خدماتی از قبیل نظافت منز